جمعه, 10 آذر 1396 - 16:24

طراحی و نگارش خبرنامه های الکترونیک

خبر خوبی برای متخصصان مارکتینگ کسب وکارهای کوچک: مؤثرترین خبرنامه ها دارای اخبار فراوان و تازه هستند نه گران قیمت و پرهزینه، یعنی خبرنامه ها، اقتصادی ترین روش مارکتینگ هستند. در ایجاد خبرنامه های تان نقاط زیر را در نظر بگیرید: به جای تعداد کمی مطلب طولانی، تعداد زیادی مطلب کوتاه منتشر کنید.

- فرمت ساده ای تعیین کنید و در هر شماره به آن وفادار بمانید. هر چه بیشتر خبرنامه به یک بروشور شبیه باشد، کمتر حالت خبری به خود می گیرد. اگر از برنامه مایکروسافت ورد استفاده می کنید می توانید ده ها قالب آماده را در پایگاه اینترنتی آنها پیدا کنید.

- از پاسخ خوانندگان خود برای افزایش تأثیرگذاری استفاده کنید. اگر پیشنهاد محصول جدیدی داده اید، خبرها را در یک مقاله خلاصه کنید و به خواننده پیشنهاد دهید اگر بخواهد اطلاعات بیشتری را برای او ارسال می کنید. راه هایی بیابید که خواننده را به تماس با خود تشویق کنید و مطمئن شوید خبرنامه را می خواند.

- هنگام ارائه  پیشنهاد های دارای مهلت زمانی تاریخ های معتبر مشخص کنید. خبرنامه ها ممکن است تا زمان زیادی بعد از تاریخ انقضای پیشنهاد های شما خوانده شوند.

- از خبرنامه ها برای تبلیغ وب سایت خود استفاده کنید. به خوانندگان انگیزه ای بدهید تا به وب سایت تان سر بزنند؛ مانند مثال زیر:

سیستم آنلاین رزرو ما هم اکنون کسب وکار دیگری هم انجام می دهد. بیشتر از نیمی از بازدیدکنندگان سایت ما برایی دیدن عکس هایی از اتاق و پذیرایی کلیک می کنند و ۳۸درصد کسانی که عکس ها را به صورت آنلاین دنبال می کنند برای رزرو هم اقدام می کنند. اگر اخیرا وب سایت ما را ندیده اید، به وب سایت ما مراجعه کنید و مطمئن شوید روی گزینه اقامت یک هفته ای مختص مراجعه کنندگان به سایت کلیک می کنید.

همچنین اگر ترجیح می دهید خبرنامه را به جای نامه پستی به صورت الکترونیک دریافت کنید، روی گزینه  دریافت خبرنامه کلیک کنید و آدرس ایمیل خود را وارد کنید، ما خبرنامه را برای تان ایمیل می کنیم. به هرحال در آینده، به روزرسانی ها و بسته های خاص خود را برای شما خواهیم فرستاد.

- پیشنهاد های فروش را باخبرهای به روز ترکیب کنید تا خوانندگان، خبرنامه شمارا بیشتر به عنوان نامه ای تبلیغاتی ببینند تا اخبار رسمی.

برای مثال: سفرهای کوهستانی بر اساس تماس ها برای رزرو و بازدید از وب سایت به محبوبیت بیش  از حدی در سال های اخیر رسیده است. در آوریل ۲۰۰۴، تماس ها ۲۲درصد بیشتر از آوریل ۲۰۰۳ بوده اند، علاوه بر اینکه میزان تماس ها برای رزرو جا در کریسمس و تعطیلات سال نو همین حالا هم بسیار زیاد است. هر موقع تاریخ سفرتان را مشخص کردید با شماره........ تماس بگیرید تا برای شما رزرو کنیم.

- به معرفی شرکت خود بپردازید. لوگو، شماره تلفن، آدرس ایمیل را روی هر صفحه درج کنید تا مطمئن شوید خواننده به راحتی متوجه آن می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی