دوشنبه, 03 ارديبهشت 1397 - 15:47

نکاتی که هیچ کس در رابطه با میلیاردر شدن به شما نخواهد گفت

بدون شک میلیاردر شدن را می توان آرزوی تقریبا تمامی افراد جهان دانست. بدون شک این موضوع را می توان یکی از بزرگ ترین موفقیت های ممکن محسوب کرد.

به همین دلیل و در همین راستا قصد بررسی نکاتی را در این رابطه داریم که معمولا مورد توجه قرار نگرفته و باعث می شود مسیر کسب ثروت برای افراد کاملا طولانی و غیرممکن به نظر برسد.

1- کم خرج بودن را به عنوان یک اصل بپذیرید

در شروع تبدیل شدن به فردی ثروتمند لازم است دارایی های خود را در مسیر خلق ثروت بیشتر خرج کنید. این موضوع بدون شک به معنای اعمال فشار روی خود و کنار گذاشتن خوشی هایی خواهد بود که ممکن است حتی اطرافیان شما به آنها بپردازند. به همین دلیل تنها باید هدف خود را مدنظر قرار دهید و از عوامل بیرونی که ممکن است شما را از مسیر مشخص شده منحرف کند، به سادگی عبور کنید.

با نگاهی به زندگی کارآفرینان جهانی که موفق به کسب ثروت های کلان شده اند، پی خواهید برد که آنها تحت هیچ شرایطی ولخرجی های بیهوده را نداشته و زندگی ساده ای دارند. درواقع این موضوع به عنوان تمرینی برای شما خواهد بود که از دارایی تان به خوبی استفاده کنید. به همین دلیل برای تبدیل شدن آن به الگوی رفتاری خود، از همین امروز شروع کنید.

مطلب مرتبط: 8 راز ثروتمند شدن میلیونرها

این کار به شما اجازه خواهد داد تا پول تان را در جایی سرمایه گذاری کنید که بدون شک در مسیر کسب موفقیت ضروری محسوب می شود. با این حال توجه داشته باشید که همواره سرمایه گذاری شامل موارد بیرونی نبوده و در برخی از موارد سرمایه گذاری روی خود نیز می تواند مهم باشد. برای مثال هزینه کردن روی خود برای کسب مهارت بیشتر باعث خواهد شد تا در وضعیت فعلی بتوانید تغییرات مطلوبی را اعمال کنید.

2- مسیر شما ممکن است کاملا کسل کننده باشد

در واقع هیچ تضمینی وجود ندارد که مسیر میلیاردر شدن شما به مانند سرگرمی ای جذاب باشد. به همین دلیل لازم است تصمیم درستی را اتخاذ کنید. درواقع شما باید مسیری را برای خود انتخاب کنید که نسبت به آن تمایل خواهید داشت. با این حال همواره خواست شما نباید ملاک تصمیم گیری باشد. درواقع این احتمال وجود دارد که موضوع مورد پند شما در جامعه ای که درآن حضور دارید چندان در شرایط مطلوبی قرار نداشته باشد و همین باعث خواهد شد تا شانس موفقیت شما به شدت کاهش پیدا کند. بنابراین برای خود همواره انگیزه سازی کنید و انتظار اتفاقی جذاب و مورد پسند را نداشته باشید.

3- تک شغله بودن را کنار بگذارید

اینکه با تیکه بر یک موقعیت کاری انتظار داشته باشید به ثروت های عظیم دست پیدا کنید، ریسک بسیار بالایی به همرا خواهد داشت. به همین دلیل ضروری است تا منابع درآمدی تان را تا حد امکان متنوع سازید. با این حال در این رابطه به نحوی عمل کنید که محوریت کار شما بر یک شغل بوده و تمرکز اصلی شما معطوف به آن باشد، در غیر این صورت در درازمدت با مشکلات جدی مواجه خواهید شد. امروزه با رشد تکنولوژی شرایط برای انجام کارهای فرعی که حتی نیاز به مراجعه به محل کار خاصی نیز وجود ندارد، مهیا شده و به همین دلیل می توانید در این رابطه اقداماتی را به آسانی صورت دهید.

4- تحت هیچ شرایطی ناامید نشوید

بدون شک میلیاردر شدن خصوصا که به صورت خودساخته باشد، با سختی های بسیاری همراه خواهد بود. درواقع اگر این چنین نبود هر کسی می توانست آن را انجام دهد، با این حال درصد چنین افرادی بسیار اندک است. به همین دلیل لازم است همواره روحیه خود را تقویت و از رها ساختن یک باره همه چیز جلوگیری کنید. بدون شک با شرایطی مواجه خواهید شد که نسبت به همه اهداف خود شک خواهید کرد، با این حال این موضوع نباید مانع حرکت رو به جلوی شما شود.

مطلب مرتبط: 7 نكته برای میلیونر شدن

5- شما به دوستانی نیاز خواهید داشت

اگرچه هر فرد در زندگی خود دوستانی دارد، با این حال منظور این است که افردی را بیابید که با کار شما در ارتباط بوده و از اهداف مشترکی برخوردار هستید. درواقع اینکه شما به تنهایی قادر به انجام این کار خواهید بود تصوری کاملا غلط بوده و لازم است خیلی زود دوستانی را همسو با خود پیدا کنید و تیم خود را شکل دهید. با این حال فراموش نکنید که هیچ فردی الزاما نباید تا ابد در تیم شما باشد و می توانید در مسیر پیشرفت خود فردی را حذف و دوستی باارزش تر را اضافه کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی