دوشنبه, 27 فروردين 1397 - 16:59

بهترین پیشنهاد کارآفرینانه سال

به قلم: دیوید هنسی، در انجل اند ونچر فاندینگ، گتینگ استارتد، هایرینگ اند فایرینگ، اینوویشن، سیلز اند مارکتینگ، استارتینگ بیزینس

در اینجا می خواهیم خلاصه ای از محبوب ترین مقالات حوزه تجارت و کارآفرینی در سال 2017 را معرفی کنیم. با بررسی این فهرست به تعداد زیادی عناوین مهم دست می یابید که اطلاعات خوبی در اختیارتان خواهند گذاشت و به شما انگیزه خواهد داد.

در سایت «AllBusiness. Com» اکثر مقالات آموزشی توسط کارآفرینان یا صاحبان کسب و کارهای حقیقی نوشته می شود؛ افرادی که نه تنها در مورد اداره کسب و کار های کوچک چیز می نویسند بلکه خودشان نیز به اداره یک کسب و کار مشغول هستند، درست مثل شما. بنابرین نویسندگان ما نکات و پیشنهاداتی را ذکر می کنند که ملموس و حقیقی است. این افراد هم درست مثل شما با چالش هایی دست و پنجه نرم می کنند که تمام کارآفرینان و صاحبان سرمایه های کوچک با آنها روبه رو می شوند: ایمنی سرمایه، ساخت نام و نشان تجاری، بازاریابی موثر و مقرون به صرفه، به کارگیری بهترین کارمندان و دستیابی به وفاداری مشتریان.

همانطور که به پایان سال نزدیک می شویم، قصد داریم مختصری از مهم ترین مقالات مرتبط با کسب و کارهای کوچک و کارآفرینی را که در سال 2017 به چاپ رسیده اند با شما به اشتراک بگذاریم. در فهرست زیر عناوین مهمی چون نحوه ارائه به سرمایه گذاران، آموزش و ترغیب تیم، مذاکره موفقیت آمیز با اجاره دهنده دفتر و بسیاری موارد دیگر آمده است که پیشنهاد می کنیم از دست ندهید.

اگر در سال 2018 قصد دارید دل به دریا بزنید و کسب وکار کوچکی که مدت ها آرزویش را داشتید راه اندازی کنید یا اگر می خواهید کسب وکار فعلی تان را به سطح بالاتری گسترش دهید، حتما مقالات آموزشی زیر را مطالعه کنید تا اطلاعات مفیدی در اختیارتان بگذارند و شما را ترغیب کنند. پس از آن می توانید به کتابخانه رایگان ما مراجعه کنید و در مورد عناوین مورد نظرتان بیشتر بیاموزید.

1- 11 فعالیت مفرح تیم سازی که گران تمام نمی شود

به نوشته شورای کارآفرینان جوان آمریکا (YEC). برای شناخت بهتر کارمندان تان نیازی به برگزاری مهمانی های پرهزینه ندارید. می توانید یکی از این 11 روش تأیید شده و کم هزینه را امتحان کنید.

2- 4 منفعت نوآوری در کسب وکار

به نوشته مایک کاپل. به عنوان یک صاحب کسب وکار باید مدام به دنبال راه های جدیدی برای حل مسائل، افزایش تولید و بهره وری و کنارزدن رقبا باشید. برای تمام این موارد به اندکی خلاقیت و نوآوری نیاز دارید.

3- 40 سوال مهمی که معمولا در مصاحبه شغلی پرسیده می شود

به نوشته ریچارد هاروک. بهترین شیوه برای آمادگی جهت مصاحبه شغلی این است که با سوالات آن آشنا شوید و خود را برای پاسخ بدان آماده کنید؛ سوالاتی که به احتمال زیاد از شما هم پرسیده خواهد شد.

4- 5 دلیلی که کسب وکارهای کوچک با شکست روبه رو می شوند- چطور از این خطاهای مهلک جلوگیری کنیم.

به نوشته برایان ساتر. بسیاری از کسب و کارهای نوپا شکست می خورند، اما دلیلی ندارد شما یکی از آنها باشید. اگر از اشتباهات مشخصی خودداری کنید شانس موفقیت تان افزایش می یابد.

5- جلوگیری از نابودی کسب وکار کوچک: 10نفر از صاحبان کسب و کار راز باقی ماندن در تجارت را بازگو می کنند.

به نوشته دیوید هنسی. اداره یک کسب وکار ممکن است گاه طاقت فرسا باشد و فرد را از پا دربیاورد. راهکارهایی بیاموزید تا به خودتان انرژی دوباره بدهید و اشتیاق تان را به کسب و کار تقویت کنید.

مطلب مرتبط: درس های کارآفرینی از کارآفرینان برتر دنیا

6 8 فعالیت صاحبان سرمایه که کمترین میزان بهره وری را دارند (چطور دیگر این فعالیت ها را تکرار نکنیم).

به نوشته سوزان پاتل. کارهایی که نباید انجام دهید به اندازه کارهایی که باید انجام دهید اهمیت دارند. در این مقاله هشت مورد از کارهایی که نباید انجام دهید ذکر شده است.

7- 10 پادکست تجاری که هر کارآفرینی باید گوش کند

به نوشته گری دتوایلر. اگر به مشاوره مالی نیاز دارید یا در مورد بازاریابی دیجیتال کمک می خواهید، گوش کردن به این پادکست ها برای هر کسی که می خواهد کسب وکار کوچکی را راه اندازی کند یا گسترش دهد ضروری است.

8- 8 راهکار تأییدشده مدیریت زمان به نقل از مدیران موفق تجاری

به نوشته جورجی تودوروف. راهنمایی ها و کتاب های بی شماری هستند که به شما می گویند چطور زمان تان را مدیریت کنید، اما کدام شیوه تأثیر گذار است؟ برخی از موفق ترین مدیران کشوری این هشت راهکار را آزموده و تجربه کرده اند.

9- 50 شخصیت تأثیرگذار در بازاریابی کسب و کارهای کوچک

به نوشته برایان ساتر. می خواهید بدانید چه کسانی پشت ایده ها و جریانات بازاریابی کسب و کارهای کوچک هستند؟ شما هم می توانید کارهای این افراد حرفه ای را بیاموزید و از آنها پیروی کنید.

10- 3 گزارش ارزشمند و کمتر استفاده شده در گوگل آنالیتیک که می تواند کسب و کار شما را رونق ببخشد

به نوشته برایان ساتر. گوگل آنالیتیک یک ابزار بازاریابی قدرتمند است با این حال بسیاری از کسب وکارهای کوچک اطلاعاتی سطحی از قابلیت های آن دارند. در این مقاله سه راهکار برای بهره مندی بیشتر از این ابزار رایگان ارائه شده است.

11- چطور کسب و کارهای نوپا و به دنبال تأمین مالی، ارائه اسلایدی موفقی برای معرفی به سرمایه گذاران تهیه کنند

به نوشته ریچارد هاروک. ارائه در مقابل سرمایه گذاران ممکن است کار دشواری باشد، پس مهم است که فایل ارائه خود را آماده کنید. بایدها و نبایدهای یک ارائه به سرمایه گذار را بیاموزید و مهم ترین نکاتی را بشناسید که باید در آن ذکر شود.

12- 9 درس مهمی که می توانید به تیم فروش خود بیاموزید

به نوشته شورای کارآفرینان جوان آمریکا (YEC). برای داشتن یک تیم فروش قوی عوامل بسیاری هست، اما درس هایی که تیم شما بهتر به خاطر نگه می دارد به نحوه آموزش ایشان برمی گردد. در این مقاله نکاتی که باید به تیم فروش خود تأکید کنید ذکر شده است.

13- چرا هر کسب وکار کوچکی نیاز به یک وب سایت دارد- ارزشمندترین ابزار بازاریابی برای شرکت شما

به نوشته برایان ساتر. اگر کسب و کار کوچک شما وب سایت ندارد، انگار اصلا وجود ندارد. در این مقاله می خوانید وب سایت شما چه اطلاعاتی را باید برای شما و بازدیدکنندگان فراهم می کند.

14- چهارده مهارت نرم که افراد تازه استخدام شده برای موفقیت نیاز دارند

به نوشته شورای کارآفرینان جوان آمریکا (YEC). متقاضیان کار به مجموعه ای از مهارت های نرم نیاز دارند تا مطمئن شوند نه فقط برای کار مناسب هستند بلکه در فرهنگ شرکت شما رشد خواهند کرد. در این مقاله مهارت های خاص این افراد ذکر شده است.

15- تصمیم گیری دشوار: چه زمانی یک نماینده فروش را کنار بگذاریم

به نوشته دنی وونگ. شجاعت می خواهد بپذیریم که در استخدام فردی اشتباه کرده ایم. در این مقاله نکاتی را می خوانید که باید پیش از رویارویی با این مشکل در نظر بگیرید.

16- چطور بر سر اجاره دفتر کار مناسب برای کسب و کاری نوپا مذاکره کنیم

به نوشته ریچارد هاروک. هزینه فضای دفتر یکی از مهم ترین هزینه هایی است که شرکت های در حال رشد می پردازند. ما پیشنهاداتی را ارائه می کنیم تا در مورد اجاره آگاهی بیشتری پیدا کنید و بتوانید دفتر مناسبی را برای کسب و کار نوپای خود اجاره کنید.

17- این 5 اشتباه نشان می دهند که چرا بازاریابی آنلاین شما شکست می خورد

به نوشته برد شار. اگر کسب وکار شما برخی یا بدتر از آن همه این اشتباهات را مرتکب می شود، تلاش های تان محکوم به شکست خواهد بود.

18- 4 دلیلی که چرا ساخت ویدئو استراتژی بازاریابی مناسبی برای کسب و کار کوچک شماست

به نوشته مگان توتکا. اگر هنوز ویدئویی به شیوه بازاریابی شرکت تان اضافه نکرده اید، در این مقاله دلایلی ذکر شده است که شما را به این کار ترغیب خواهد کرد.

19- 5 شیوه کم هزینه برای بهبود تجربه مشتریان شما

به نوشته برایان ساتر. در این متن 5 شیوه مقرون به صرفه ارائه می شود که در تجربه و تفکر مشتریان از شرکت شما تفاوت ایجاد خواهد کرد.

مطلب مرتبط:10 راز اصلی موفق ترین کارآفرینان جهان

20- 6 وسیله ای که هر کارآفرینی باید در دفتر کار خود داشته باشد

به نوشته فوندر سوسایتی. دفتر کار یک کارآفرین بدون ابزاری که در راه افزایش بهره وری به وی کمک کند کامل نخواهد بود. واضح است که ما در این مقاله در مورد میزکار و کامپیوتر حرف نمی زنیم.

امیدواریم از خواندن این مقالات آموزنده لذت ببرید و در سال جدید سرشار از انرژی و انگیزه باشید تا بتوانید کسب وکار کوچک تان را به سطح بالاتری ارتقا دهید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی