دوشنبه, 23 بهمن 1396 - 15:45

برگزاری فین استارز 2018 همزمان با نمایشگاه فاینکس

رئیس اداره نهادهای نوین مالی فرابورس ایران از برگزاری رویداد سالانه فین استارز همزمان با نمایشگاه بورس، بانک و بیمه خبر داد و گفت: برای رویداد فین استارز ۲۰۱۸ که اوایل سال ۹۷ برگزار می شود تا چند هفته آینده فراخوانی خواهیم داشت که در اصل اعلام عمومی برای ثبت نام و شرکت در رویداد است ؛ در این فراخوان چالش هایی مطرح می شود و تیم هایی که در حل آن ها موفق شوند، معرفی خواهند شد.

به گزارش سنا حسین نظام دوست با بیان اینکه رویداد فین استارز در اصل جایگاهی برای ارتباط ارکان زیست بوم نوآوری و کارآفرینی است، گفت: اعضای این رویداد شامل بخشی از سرمایه پذیران مانند استارتاپ ها و صاحبان ایده و شرکت های نوپا و دانش بنیان هاست و بخش دیگر نیز سرمایه گذاران هستند که شامل وی سی ها و شتابدهنده ها و سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی و همچنین فرشتگان کسب و کار می شوند.

به گفته وی سمت دیگر هم حامیان جریان کارآفرینی و نوآوری، مانند سازمان بورس، بانک مرکزی، معاونت علمی و فناوری، دانشگاه ها و در کل منابع مالی دولتی و خصوصی هستند. بخشی هم مشاوران سرمایه گذاری و مربیان و منتورها خواهند بود. فین استارز در قالب یک پلتفرم این شبکه را برای استارتاپ ها و کسب وکارهای حوزه فناوری مالی جمع آوری می کند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی