سه شنبه, 03 بهمن 1396 - 16:52

نمودار آنلاین اطلاعات استارت آپ های ایرانی راه اندازی شد

نمودار (گراف) آنلاین استارت آپ ها با هدف اطلاع رسانی از وضعیت استارت آپ ها، شتابدهنده های استارت آپی و سرمایه گذاران این اکوسیستم در کشور، راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، این نمودار آنلاین توسط یک استارت آپ راه اندازی و با حضور معاون علمی فناوری رئیس جمهور و شهردار تهران رونمایی شد.

«نوپاگراف»، تصویری از ارتباطات درون زیست بوم استارت آپی ایران به همراه نام و لوگوی استارت آپ، امکان مشاهده اطلاعات تکمیلی هر استارت آپ یا سرمایه گذار را فراهم می کند و کاربر می تواند با کلیک روی هر لوگو، به صفحه اختصاصی آن استارت آپ و مشاهده اطلاعات آن دسترسی یابد.

امکان جست وجوی نام استارت آپ، سرمایه گذار یا شتاب دهنده و سایر بازیگران زیست بوم استارت آپی ایران در این نمودار وجود دارد و فعالان زیست بوم استارت آپی کشور و سایر کاربران نیز می توانند برای اضافه کردن اطلاعات به این گراف از طریق ابزار جانبی تعبیه شده در آن اقدام کنند.

امکان جست وجوی بصری، امکان اضافه کردن سریع تر اطلاعات و خوداظهاری آنلاین، به روزرسانی مستمر و دائمی، کامل بودن نام و مشخصات عناصر و دسترسی آسان به اطلاعات تکمیلی عناصر گراف، از دیگر ویژگی هایی است که برای نمودار نوپاگراف اعلام شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی