جمعه, 22 دی 1396 - 16:19

سخنانی از کارآفرینان مشهور درمورد کارآفرینی / سخنانی الهام بخش از بهترین بهترین ها

در شروع کسب و کار خود، به دنبال الهام و انگیزه می گردید؟ دیگر نگردید! بعضی از چیزهایی که معروف ترین کارآفرینان دنیا باید درباره کارآفرینی بگویند، در اینجا آمده است:

هنگامی که به یک مانع برمی خورید، آن را به یک موقعیت تبدیل کنید. می توانید انتخاب کنید. می توانید بر مشکل غلبه کرده و برنده باشید و می توانید اجازه دهید مشکل شما را شکست داده و بازنده باشید. انتخاب، فقط و فقط مال شماست. شکست را نپذیرید.

آن مسیری را بروید که بازنده ها نمی روند. خستگی به خاطر موفقیت، بسیار بهتر از استراحت به خاطر شکست است.

- ماری کی اش- موسس شرکت آرایشی بهداشتی ماری کی

یک کارآفرین، لقمه بزرگتر از دهانش برمی دارد، به این امید که نحوه جویدنش را به سرعت یاد می گیرد.

- روی اش، از موسسان صنایع لیتون

موقعیت های کسب و کار، مانند اتوبوس هستند، همیشه یکی دیگر در حال رسیدن است.

- ریچارد برانسون، موسس گروه شرکت های ویرجین

نکته اصلی این است که بلند شوید و کاری کنید. به همین راحتی. افراد زیادی ایده دارند، اما افراد کمی هستند که تصمیم می گیرند با ایده ها، همین حالا کاری کنند نه فردا، نه هفته آینده، بلکه همین امروز. یک کارآفرین واقعی، مرد عمل است نه فردی رویاپرداز.

- نولان بوشنل، موسس شرکت های آتاری و چاک ئی. چیزز

نوآوری، ابزار مخصوص کارآفرینان است، ابزاری که با آن از تغییر، موقعیتی برای کسب و کار متفاوت یا خدمات متفاوت می سازند.

این نوآوری، قابل ارائه به عنوان یک اصل بوده و همچنین قابل یادگیری و اجرا است. کارآفرینان باید به صورتی هدفمند، به دنبال منابع نوآوری، تغییرات و علائم آنها که موقعیت هایی برای نوآوری موفق را نشان می دهند، بگردند. آنها باید بتوانند اصول یادگیری موفق را به کار گیرند.

- پیتر اف. دراکر، پدر مدیریت نوین

من هیچ وقت یک نوآوری را تکمیل نکردم مگر اینکه درمورد خدماتی که می تواند به دیگران بدهد فکر کرده باشم. . . اول می بینم دنیا به چه چیزی نیاز دارد، سپس نوآوری را شروع می کنم.

- توماس ادیسون

مسئله مهم، نترسیدن از استفاده از فرصت است. به یاد داشته باشید، بزرگ ترین شکست، تلاش نکردن است. هروقت کاری را که دوست دارید انجام دهید پیدا کردید، در انجام آن بهترین باشید.

- دبی فیلدز، موسس شرکت شیرینی های میسیز فیلدز

جوان بودیم، اما نظر و ایده های خوب و اشتیاق زیاد داشتیم.

- بیل گیتس، موسس شرکت مایکروسافت

موفقیت ما از همان ابتدا، بر پایه مشارکت و همکاری بود

- بیل گیتس

کارآفرینان، ریسک پذیرند. آنها حاضر هستند در جایی که اعتبار و یا سرمایه شان در معرض خطر است برای حمایت از یک ایده و یا سازمان ریسک کنند. آنها مسئولیت موفقیت یا شکست در ریسک را می پذیرند و پاسخگوی تمام جوانب آن هستند.

- ویکتور کیام، که به خاطر تبلیغات خیلی دوستش داشتم، شرکت را خریدم برای ماشین های اصلاح الکتریکی رمینگتون، معروف است.

اگر واقعاً راه اندازی کسب و کار خود، کار آسانی بود، میلیون ها فرد بیفکر هستند که کارهای خود را رها کرده و کاری را که متعلق به خودشان باشد آغاز می کنند. کسی برای تکمیل نیروی کار و اجرای طرح کسب و کار، باقی نمی ماند.

بیل رنکین، برنده The Apprentice دونالد ترامپ

طرز فکر محافظه کارانه شما از نیروی کار، چیز زیادی به شما نمی دهد. از طرفی طرز فکر گوش کردن به ندای درونی در کارآفرینی، می تواند شما را به هرجایی که دوست دارید ببرد یا اینکه به طور کلی شما را بیکار کرده و کسب و کارتان را بر باد دهد. . . اما این تفکر، بسیار جالب تر است، اینگونه فکر نمی کنید؟

- بیل رانکین

هیچ کس درباره کارآفرینی به عنوان ماندگاری و پایداری صحبت نمی کند، بلکه دقیقا در مورد اینکه کارآفرینی چیست و چه چیزی تفکر خلاق را به وجود می آورد، صحبت می شود. اداره اولین فروشگاه به من یاد داد که هیچگونه علم مالی وجود ندارد، بلکه همه چیز درباره داد و ستد، خرید و فروش است.

- آنیتا رادیک- موسس بادی شاپ

همیشه دیده ام که دیدگاه من درباره موفقیت، دیدگاهی سنت شکن است: موفقیت برای من، پول یا وضعیت یا شهرت نیست، بلکه یافتن یک زندگی است که به من حس لذت، اتکای به نفس و مفید بودن برای دنیا را بدهد.

- آنیتا رادیک

تجربه، چیزهایی به من یاد داد.

اول گوش دادن به ندای درون است، مهم نیست که چیزی روی کاغذ چقدر خوب به نظر می رسد. دوم این است که ثابت قدم بودن در چیزی که می دانید، به نفع شماست و سوم، گاهی وقت ها بهترین سرمایه های شما آنهایی هستند که شما آنها را نمی سازید.

- دونالد ترامپ، مشاور املاک و صاحب نام در امر رسانه

پسر من، یک کارآفرین است. این چیزی است که وقتی کاری ندارید، می گویید.

- تد ترنر، کارآفرین رسانه

مجبور بودم زندگی و موقعیت خودم را بسازم! اما توانستم! منتظر نمانید تا موقعیت ها به سمت شما بیایند. بلند شوید و آنها را خلق کنید!

- مادام سی. ج. والکر، خالق خط تولید آفریقایی- آمریکایی محصولات مراقبت از مو و اولین زن میلیونر آمریکا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی