سه شنبه, 14 آذر 1396 - 10:11

های وب برای خرید پارس آنلاین ۸۸۲ میلیارد تومان خواهد پرداخت

اسناد منتشرشده توسط های وب در سامانه کدال نشان از این دارد که مبلغ توافق شده برای تصاحب پارس آنلاین ۸۸۲ میلیارد تومان است.

به گزارش زومیت، بر اساس اسناد منتشر شده توسط های وب در سامانه کدال که متعلق به سازمان بورس و اوراق بهادار است، اطلاعات بیشتری در رابطه با جزییات تصاحب پارس آنلاین توسط های وب به دست آمده است. در صورتی که به سامانه کدال مراجعه کنید، مشاهده خواهید کرد که تاریخ انتشار این اسناد بعداز ظهر یکشنبه، ۱۲ آذرماه است. از جمله مواردی که می توان به آن اشاره کرد، مبلغ مورد توافق برای تصاحب چهار شرکت از مجموع شرکت های متعلق به پارسان لین ارتباطات است. بر اساس نامه ای که مهر و امضای سیدایمان میری، مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره   های وب را می توان در پای آن دید،  های وب مبلغ ۸۸۲۰میلیارد ریال به سهامداران پارسان لین ارتباطات پرداخت خواهد کرد.

براساس این نامه، های وب اعلام کرده که با توجه به اینکه این شرکت خود دارای مجوز FCP است، از این رو با موافقت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پروانه FCP شرکت پارسان لین متوقف شده و سرویس دهی به مشترکان فعلی پارسان لین با بهره گیری از مجوز FCP های وب ادامه خواهد یافت.

در این نامه پیش بینی شده است که مجموعه سود خالص شرکت های مورد قرارداد طی سال ۱۳۹۶ نزدیک به ۸۰ میلیارد تومان خواهد بود که از این رو، سود کسب شده به ازای هر سهم، ۲۰ تومان افزایش پیدا خواهد کرد.

در بند ۹ نامه مورد نظر نیز های وب اعلام کرده است که در حال حاضر برنامه ای برای ارائه پیشنهاد ادغام یا تملک به شرکت های دیگر ندارد؛ هرچند در ادامه به این نکته اشاره شده که پیش بینی قطعی این موضوع غیرممکن است و تصمیم گیری در این خصوص تابع نیاز بازار و متناسب با امکانات و شرایط خواهد بود. از نکات مهم در سند منتشر شده، پیش بینی سودی ۸۰ میلیارد تومانی برای مجموع چهار شرکتی است که با مبلغ ۸۸۲ میلیارد تومان تصاحب شده اند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی