سه شنبه, 14 آذر 1396 - 09:21

رویداد «ایران چالش؛ استارت آپ ها و اتاق بازرگانی ایران و سوییس» برگزار می شود

رویداد ایران چالش بنا دارد فضایی ایجاد کند تا اعضای اتاق مشترک بازرگانی ایران- سوییس و افراد علاقه مند به سرمایه گذاری در حوزه استارت آپ و کسب وکارهای نوپا، قادر باشند از طریق این اتاق و رویدادهایی که در این حوزه برای معرفی استارت آپ ها به سرمایه گذاران برگزار می شود، به این حوزه ورود پیدا کنند.

اتاق مشترک بازرگانی ایران- سوییس در بازه های زمانی دو یا سه ماهه، رویدادهایی در حوزه ها و فیلدهای مشخصی برگزار می کند که هر یک از رویدادها پیرامون یک فیلد تخصصی برگزار خواهد شد. رویداد «ایران چالش؛ استارت آپ ها و اتاق بازرگانی ایران و سوییس» (یکشنبه، 12آبان 1396) از ساعت 14 تا 16 در محل طبقه هشتم اتاق ایران برگزار می شود.

پیش از این پدرام سلطانی، نایب رئیس اتاق ایران، از تصمیم اتاق های سراسر کشور برای حرکت به سمت حمایت از استارت آپ ها خبر داده بود.

به گفته سلطانی، رویداد Startup Chamber در اتاق های سراسر کشور برگزار خواهد شد و تلاش خواهد کرد جوانان صاحب ایده را با اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور پیوند بزند تا درنهایت اتاق ها به پلی تبدیل شوند بین فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان که با مدل های سنتی کسب وکار فعالیت می کنند و استارت آپ ها که با خلاقیت ها و ایده های جدید کار می کنند؛ برآیند چنین همکاری تحول در فعالیت های سنتی اقتصاد کشور خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی