دوشنبه, 13 آذر 1396 - 15:54

طراحی کارت ویزیت یا کارت کسب وکار

حتی باکیفیت ترین کارت ویزیت ها نیز قیمت چندانی ندارند. نمی توانید راهی اقتصادی تر برای توسعه نام شرکت خود در بازار پیدا کنید. برای تهیه کارت ویزیت که اطلاعات مناسبی از شرکت شما در اختیار بازار قرار دهد، از طراحی حرفه ای بهره ببرید، فرمت ها را دقیق انتخاب کنید و از چاپ، کاغذ و رنگ های باکیفیت استفاده کنید.

به گزارش هورموند، اگر از استعداد کارکنان خود کاملا مطمئن نیستید از آنها نخواهید کارت تان را طراحی کنند. وقت بگذارید و با یک گرافیست صحبت کنید تا یک طراحی حرفه ای به شما ارائه دهد و باعث ارتقای تصویر شرکت شود.

مطمئن شوید کارت کسب و کارتان دربرگیرنده نام تجاری، لوگو، شماره تلفن و آدرس شما به شکلی خوانا است و شعار یا خلاصه ای از پیشنهادات شما نیز روی آن درج شده است. با در نظر گرفتن موارد زیر از کارت خود آزادانه استفاده کنید.

- از قالب های آماده استفاده کنید. می توانید نام و عنوان کارکنان جدید را بر آن چاپ کنید. اگر برای کارتی با رنگ های ویژه هزینه کرده اید، چاپ کارت ها در تعداد انبوه می تواند هزینه نهایی شما را کاهش چشمگیری دهد، اما اگر از یک کارت ارزان قیمت تک رنگ استفاده می کنید، انجام این کار ضرورتی ندارد.

- به هریک از کارکنان تعدادی کارت بدهید. با این کار، روحیه کارمندان را بالا می برید. علاوه بر این، کارکنان می توانند از این کارت ها برای معرفی تجارت شما به دوستان و یا افرادی که با آنان ارتباط حرفه ای دارند، استفاده کنند که درنهایت به سود شما خواهد بود.

- در پشت کارت نقشه محل کسب وکارتان را ترسیم کنید. مخصوصا اگر فروشگاه شما چندان جلوی دید نیست یا مشتری بدون اعلام قبلی به شما سر می زند. چاپ نقشه روی کارت کار بسیار خوبی است.

- با افزودن اطلاعات مناسب و مفید تجاری به کارت خود، ارزش کسب وکارتان را بالا ببرید. برای مثال یک شرکت خدمات نامه نگاری می تواند جدولی از نرخ های پستی را روی کارت چاپ کند یا صاحب مغازه می تواند ساعات باز بودن مغازه را بنویسد. یک رستوران می تواند تاریخ مناسبت های مختلف مانند روز مادر و روز پدر را بنویسد تا کاربران فراموش نکنند یا حتی می تواند تاریخ جشن های محلی را بنویسد.

اگر از دو طرف کارت خود استفاده می کنید، مهم ترین اطلاعات مانند لوگو، نام، اطلاعات ارتباطی و ... را روی کارت بنویسید. بسیاری از افراد کارت ها را داخل پوشه هایی نگه می دارند که فقط روی آن معلوم است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی