دوشنبه, 08 خرداد 1396 - 13:15

تغییر شغل

سوال: چند سال است که در یک مجموعه مشغول به کار و فعالیت هستم. از محیط کارم راضی بودم تا اینکه تغییر و تحولاتی در مجموعه ایجاد شد و هر روز انگیزه ام برای ماندن در این مجموعه کمتر شد. از طرفی احساس می کنم مدیر مجموعه قدر زحماتم را نمی داند و ماندن در این مجموعه برایم سخت شده است. با این حال به کارم خیلی علاقه مند هستم و چیزهای زیادی از آن یاد گرفتم. به همین دلیل بر سر دوراهی مانده ام که آیا این مجموعه را ترک کنم و سراغ کار دیگری بروم یا نه؟ لطفا مرا راهنمایی کنید.

پاسخ: اگر احساس می کنید توانایی های شما نادیده گرفته می شود و از کارفرما و نوع کار او راضی نیستید تغییر شغل گزینه خوبی برای شماست.

معمولا کارمندان اگر از طرف مدیرشان مورد تشویق و حمایت قرار نگیرند حتی اگر از حقوق شان هم راضی باشند از کار خود لذت نمی برند. همچنین احتمال خرابکاری و اشتباهات دیگر در میان افرادی که احساس پوچی و سر افکندگی می کنند و حتی تحقیر می شوند بیشتر است.

با این حال به شما توصیه می کنم اگر تصمیم به ترک مجموعه گرفته اید برای خودتان هدف تعیین کنید و از آموزش غافل نشوید. سعی کنید لحظاتی لذت بخش در کارتان ایجاد کنید و به خودتان احترام بگذارید. همچنین مشاغل مختلفی را در نظر بگیرید و از آنها فهرست برداری کنید و تمامی احتمالات را در نظر داشته باشید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی