چهارشنبه, 15 آذر 1396 - 16:45

نیمه گمشده یک گوسفند جوان در تبلیغ فولکس واگن

یک آگهی سرگرم کننده در انگلستان، محصول آژانس تبلیغاتی Adam & Eve / DDB لندن، برای تبلیغ کامیون مدل T-Roc بر روی یک گوسفند نر جوان دلیر و شجاع متمرکز است که با پشم زیاد و مشکی و اعتماد به نفس زیاد به دنیا می آید و با رشد کامل ظاهر یک گوسفند بالغ را پیدا می کند.

گوسفند در زندگی خود به سگ گله، کشاورز، گاو نر و غیره متعهد است اما با قرار گرفتن جلوی خودروی مدل T-Roc SUV نیمه گمشده خود را پیدا می کند. همگام با ترانه کلاسیک Are you gonna gomy way  اثر خواننده و ترانه سرای آمریکایی، لنی کریویتز، کارگردان این آگهی تبلیغاتی با فضای شاد یعنی نیک گوردون، از شرکت فیلمسازی Somesuch آمده است.

در این شرایط عجیب و شگفت انگیز، شخصیت گوسفند به طور کلی در فضای گرافیک کامپیوتری به وسیله شرکت تولیده کننده جلوه های ویژه MPC خلق گردید. به گفته کارگردان خلاقیت 3D شرکت MPC، نیاز به یک گوسفند جوان با ویژگی های واقعی و قابل درک و پایبندی به آناتومی فیزیکی احساس می شد. ایجاد یک حس واقعی، زیرکانه و با لطافتی به معنای واقعی در این میان نکته کلیدی به شمار می رفت.

انیمیشن و صحنه های بیش از حد رویایی باعث از دست رفتن حس باورپذیری می شود. احساسات و داستان سرایی در این آگهی تبلیغاتی با موضوع «اعتماد به نفس بالا در بدو تولد» از ظاهر زیبا و قدرتمند قهرمان ما بدون نیاز به عضلات پرورش یافته و بیش از حد بزرگ سرچشمه می گیرد.   

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی