یکشنبه, 01 بهمن 1396 - 08:16

با حمایت بانک انصار چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی برگزار شد

با حمایت بانک انصار چهارمین همایش ملی مدیریت جهادی در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک انصار، دراین همایش که باشعار «مدیریت جهادی لازمه تحقق اقتصادمقاومتی و پیشرفت » برگزار شد، علاوه بر ابراهیمی مدیرعامل بانک انصار، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت، محمدشریعتمداری وزیر صنعت، هاشمی وزیر بهداشت، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس و سردار محمدحسین سپهر معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران حضور داشتند.

در این همایش سخنگوی دولت گفت: مدیریت جهادی همزاد اقتصاد مقاومتی و یک مدیریت علمی است و امروز جز با یک مدیریت اقتضایی و جهادی نمی توان عمل کرد.

محمد شریعتمداری وزیر صنعت نیز در این همایش با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر اهمیت مدیریت جهادی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مدیریت جهادی مربوط به همه قوا و در همه زمان هاست و اگر عزم ملی و مدیریت جهادی باشد اقتصاد و فرهنگ پیشرفت می کند و ملتی که اقتصاد و فرهنگ پیشرفته داشته باشد در اوج قرار می گیرد و تحقیر نمی شود.

همچنین سردارسپهر دبیر همایش به شرح راهبرد دینی و جهادی رهبر معظم انقلاب درخصوص نظام مدیریتی در انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: براساس منظومه فکری رهبر انقلاب تنها راه برون رفت از مشکلات مدیریت جهادی است و تنها با این نوع از مدیریت می توان بر مشکلات فائق آمد و از بن بست ها بیرون رفت.

در پایان این همایش، از خانواده شهدای شاخص ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، مدافعین حرم، دانشگاه، آتش نشانی، حفاظت محیط زیست و یک جانباز 70 درصد قدردانی شد و به چند مدیر به عنوان مدیر جهادی نشان مدیریت جهادی اعطا شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی