شنبه, 16 دی 1396 - 08:07

معاون بانکداری بانک انصار اعلام کرد / سقف تسهیلات حاتم به 150میلیون ریال افزایش یافت

بانک انصار در راستای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری در حمایت از تولید ملی، با سرمایه های ایرانی نسبت به اعطای تسهیلات به زوج های جوان و عموم مردم برای تهیه جهیزیه و وسایل زندگی در قالب عقد مرابحه اقدام کرده است.

این طرح در سال گذشته با اختصاص 10هزار میلیارد ریال به مرحله اجرا درآمده و تداوم یافته است.طرح حاتم و اعطای تسهیلات خرید کالای ایرانی توسط بانک انصار، به عنوان نخستین طرح عملیاتی در حمایت از تولید داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می آید.

بانک انصار پرچمدار تحقق اقتصاد مقاومتی در شبکه بانکی است و اجرای طرح حاتم را می توان یک حرکت پیشگامانه تلقی کرد که برای موفقیت در سطح کلان، نیازمند عزم عمومی شبکه بانکی است تا با اجرای طرح های تکمیلی موجبات تقویت نظام تولیدداخلی را فراهم آورند و به توسعه ظرفیت های بومی و رونق بخشی به بازارفروش کالاهای ایرانی مساعدت کنند.

عملیاتی کردن پیشنهادهای ده گانه مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی نیازمند طرح هایی نظیر طرح حاتم است تا در راستای تقویت تولید داخلی و سمت تقاضا در عرصه اقتصادی اقدامات گسترده صورت گیرد و مردم به خرید کالاهای ساخت داخل تشویق شوند. البته بانک انصار اصرار دارد که کیفیت کالاهای ایرانی باید در سطح استانداردهای بین المللی رعایت شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی