سه شنبه, 05 دی 1396 - 08:29

تفاهم نامه بانک انصار با جامعه حسابداران رسمی ایران

با حضور مدیرعامل بانک انصار و رئیس هیأت مدیره و دبیرکل جامعه حسابداران رسمی ایران، تفاهم نامه همکاری میان بانک انصار و جامعه حسابداران رسمی ایران امضاء شد.

به گزارش روابط عمومی بانک انصار، در نشستی که به همین مناسبت تشکیل شد و آقایان فتحعلی و مجاهدی معاونان مالی و بانکداری نیز در آن حضور داشتند، ابتدا سیدمحمدعلوی رئیس هیأت مدیره و دبیرکل جامعه حسابداران رسمی ایران طی سخنانی از امضای تفاهم نامه با بانک انصار که آن را بانکی صالح و سالم نامید ابراز خرسندی کرد و گفت: بانک انصار در سلامت کامل به سرمی برد و در جامعه وجهه بسیار خوبی دارد. ما امیدواریم این بانک با جامعه حسابداران که در سراسر کشور گسترده است و عضو دارد، همکاری های خوبی داشته باشد.

وی افزود: پس از عقد قرارداد به تدریج موسسات، سرویس ها و واحدهای همکارمان را تشویق به آوردن وجوه شان به بانک انصار می کنیم.

پس از سخنان دبیرکل جامعه حسابداران، دکترابراهیمی مدیرعامل بانک انصار با اشاره به پیشینه این بانک در حوزه پولی و بانکی کشور گفت: به عنوان گسترده ترین شبکه بانک های خصوصی کشور دارای توان کاربردی بالای فناوری های اطلاعات هستیم، دغدغه اصلی ما حداکثرسازی سود نیست و سود حاصله بیشتر ناشی از برکات عمل به موازین و عقود اسلامی و استعانت الهی است.

وی افزود: تصمیمات بانک انصار براساس مصالح کشور است، بیش از 30درصد منابع ما ارزان قیمت و خرد است و همین باعث شده که ریسک کمتری نسبت به دیگر بانک های خصوصی داشته باشیم و در هسته کسب وکار بانکداری خود، بانکداری خرد و متوسط را انتخاب کنیم.

مدیرعامل بانک انصار پس از آن به سیاست های بانک انصار در حوزه مسئولیت های اجتماعی اشاره و اضافه کرد: قرارگاه حمایت های اجتماعی بانک انصار بستر مناسبی در حوزه خدمات اجتماعی به وجودآورده است. تهیه جهیزیه ارزان قیمت برای محرومین با استفاده از کالاهای ساخت داخل با سرمایه های ایرانی یکی از اقدامات زیربنایی اخیر بانک است که با عنوان های طرح حاتم و طرح رضوان درحال اجرا است.

وی افزود: ما درحال برنامه ریزی برای این اقدام خیر هستیم که با واریز یک میلیون و 500هزار تومان از سوی افراد، یک جهیزیه برای یک خانواده در دورهافتاده ترین مناطق کشور تأمین کنیم. در این طرح، 7 قلم کالا تا سقف 7میلیون تومان را تأمین می کنیم.

ابراهیمی بستر مناسب فناوری های نوین اطلاعات در بانک انصار را زمینه ای برای گسترش خدمات بانک انصار دانست و تصریح کرد: عمده مشتریان ما قادرند بدون حضور در شعب از این خدمات بهره مند شوند. سیستم های نوین ما عمدتا بومی هستند و در داخل بانک طراحی شده اند.

مدیرعامل بانک انصار در پایان ضمن ابراز امیدواری نسبت به ارائه خدمات بانکی مناسب بانک انصار به جامعه حسابداران رسمی کشور بیان داشت: سازوکارهای مناسبی را درنظرگرفته ایم تا به کارکنان شما خدمات ارائه دهیم. آماده ایم تا در حوزه ازدواج، خرید کالاهای ایرانی و تأمین مسکن کارکنان شما و موسسات وابسته تان مساعدت کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی