دوشنبه, 27 آذر 1396 - 12:42

کنترل های داخلی عاملی مهم در سلامت اداری است

معاون بازرسی بانک مهر اقتصاد در بازدید از اداره امور شعب شرق استان تهران گفت: کنترل های داخلی عاملی مهم در سلامت اداری یک سازمان محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد شرق استان تهران، محسن منشوری - معاون بازرسی بانک – در این بازدید ضمن بررسی آخرین وضعیت استان با اشاره به برگزاری مجمع و پیش نیازهای آن اظهار داشت: سلامت اداری دلیلی بر عدم نظارت نخواهد بود لذا تیم نظارتی همچون گذشته بازرسی منظم و برنامه ریزی شده را خواهند داشت چرا که کنترل های داخلی عاملی مهم در سلامت اداری یک سازمان محسوب می شود.

وی افزود: تحقق سیاست های اصلی و کلان بانک شناخت دقیق از موضوع، محیط بازرسی، قوانین و مقررات ناظر و حاکم بر آن از مهمترین شاخصه های بازرسی کار آمد و موثر است که باید مورد توجه جدی همه مدیران و کارکنان باشد.

منشوری با اشاره به اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی با رویکرد تولید و اشتغال، اظهار داشت: تحقق این امر مهم نشان از یک نوع جهاد اقتصادی است که بخش اعظم آن بر عهده نظام بانکی می باشد بنابراین باید با مدیریت صحیح منابع و ترسیم رابطه موثر با بخش های مختلف اقتصادی در کنار همکاری و تلاش کارکنان، عملکرد بانک در استان با رشد بیشتری همراه شود و از این طریق خدمات مطلوب تری به مشتریان ارائه گردد.

در ادامه، علی رضا چراغی - رئیس اداره امور شعب شرق استان تهران - نیز گزارش جامعی از وضعیت استان در سال 96 ارائه کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی