چهارشنبه, 29 آذر 1396 - 08:03

«انتخاب رفاه» تسهیلات بانک رفاه برای خرید محصولات ایرانی اسنوا

بانک رفاه با هدف حمایت از تولید ملی و پشتیبانی از مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در قالب طرح «انتخاب رفاه» تسهیلات پرداخت می کند.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه، مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی و کارکنان این سازمان که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند، می توانند در صورت خرید از محصولات شرکت اسنوا (لوازم خانگی) از تسهیلات مذکور تا سقف 200 میلیون ریال در قالب عقد مرابحه با نرخ 15درصد و با بازپرداخت 36 ماهه بهره مند شوند.

متقاضیان می توانند به یکی از شعب بانک رفاه مراجعه و پس از اعتبار سنجی و تکمیل مدارک نسبت به دریافت کارت مرابحه اقدام کنند. کارت های مرابحه این طرح، صرفا در دستگاه های pos نمایندگی های اسنوا در سراسر کشور تا یک هفته پس از صدور قابل استفاده و برداشت است.

شایان ذکر است پرداخت تسهیلات فوق بدون نیاز به سپرده گذاری و ایجاد میانگین حساب بوده و متقاضیان با توجه به اعتبار سنجی صورت گرفته می توانند از تسهیلات فوق بدون معرفی ضامن و تنها با ارائه گواهی کسر اقساط تسهیلات گیرنده از سازمان تأمین اجتماعی نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز اطلاع رسانی و پاسخگویی بانک رفاه (فراد) به شماره تلفن 8525_ 021 تماس حاصل کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی