سه شنبه, 24 مرداد 1396 - 08:20

بازدید مسئولان وزارتخانه صنعت و فرهنگ و ارشاد اسلامی از شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران

تنی چند از مسئولان وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از نمایندگان تشکل های صنعت چاپ از بخش های مختلف شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران بازدید کردند. 

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مسئولان مذکور ضمن آشنایی با فعالیت های مختلف شرکت چاپ و نشر بانک، از اقدامات و دستاوردهای این شرکت تقدیر کردند. 

مدیرعامل شرکت چاپ و نشر این بانک در جریان بازدید امین عارف نیا، مشاور و مدیر کل دفتر وزارتی و خسرو طالب زاده مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، پروین نباتی مدیرکل دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان تشکل های صنعت چاپ از این شرکت گفت: شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران با استفاده از نیروی متخصص و دستگاه های پیشرفته ای که در اختیار دارد توانسته است محصولاتی با سطح ایمنی بالا را به تولید برساند.

رضا منصوری در جریان این بازدید تأکید کرد: این چاپخانه تعرفه های انتخاباتی را به چاپ می رساند که از نظر امنیتی از حساسیت بالایی برخوردارند. علاوه بر این انواع کارت های شناسایی و هویتی، کارت های اعتباری، چک های بانکی و... توسط چاپخانه بانک ملی ایران چاپ و تولید می شوند.

منصوری گفت: این چاپخانه همچنین نسخه های نفیسی از متون ادبی و قرآن کریم را با کیفیت بالا به چاپ رسانده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی