یکشنبه, 19 آذر 1396 - 08:06

افتتاح سریع تر پروژه راه آهن؛ نقطه امیدی برای مردم زلزله زده

استاندار کرمانشاه با اشاره به وقوع زلزله در بخشی هایی از این استان گفت در مقطع کنونی مردم نیاز به شنیدن خبرهای امیدوارکننده دارند و افتتاح هرچه سریع تر پروژه راه آهن می تواند نقطه امیدی برای آنها باشد. 

هوشنگ بازوند روز شنبه به همراه خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیرساخت های حمل و نقل کشور از آخرین روند پیشرفت پروژه راه آهن غرب بازدید کرد و در جریان آخرین روند کار قرار گرفت.

وی در این بازدید خواستار تعیین تکلیف هرچه سریع تر پروژه راه آهن شد و افزود:  این پروژه جزو مطالبات اصلی مردم و فعالان شبکه های اجتماعی است.

بازوند یادآوری کرد: در روز دوم وقوع زلزله 7.3 ریشتری زمانی که رئیس جمهوری به مناطق زلزله زده سفر کرد،  راجع به پروژه راه آهن نیز با ایشان صحبت کردم و آقای روحانی نیز به وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد که پروژه راه آهن کرمانشاه هرچه سریع تر باید افتتاح شود.

خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی نیز در حاشیه این بازدید گفت: عملیات ریل گذاری راه آهن کرمانشاه به پایان رسیده و کار در مراحل فنی قرار دارد که ان شاءالله به زودی به اتمام می رسد. خط آهن که از سمت ملایر در استان همدان به کرمانشاه می آید 176 کیلومتر طول دارد و تاکنون بیش از 12 هزار میلیارد ریال برای اجرای این طرح هزینه شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی