جمعه, 11 اسفند 1396 - 17:31

از 27 تا 30 فروردین سال آینده / یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه برگزار می شود

یازدهمین دوره نمایشگاه بورس بانک و بیمه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود.

به گزارش «فرصت امروز»، نمایشگاه بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2018) از تاریخ 27 تا 30 فروردین سال آینده با حضور فعالان بازار سرمایه، بازار پول و صنعت بیمه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود.

در این نمایشگاه علاوه بر ارکان بازار سرمایه، شرکت های تأمین سرمایه، سبدگردان، مشاور سرمایه گذاری، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، صرافی ها و لیزینگ ها، صندوق های نیکوکاری، کارگزاری ها، صندوق های سرمایه گذاری، بیمه ها، ارائه دهنده خدمات مالی و اعتبار سنجی، خدمات آموزشی و پژوهشی، خدمات نرم افزاری، استارت آپ ها، مطبوعات و انتشارات و مشارکت کنندگان بخش بین الملل حضور دارند.

گفتنی است بدین منظور شرکت سهامی نمایشگاه ها 17 هزار مترمربع فضای مفید در اختیار این نمایشگاه قرار داده که تاکنون 15هزار مترمربع آن به متقاضیان حضور در نمایشگاه اختصاص داده شده است و تا پایان اسفندماه، علاقه مندان می توانند از این فرصت برای ثبت نام در بزرگ ترین رویداد مالی خاورمیانه استفاده کنند.

در این رویداد تاکنون 359 شرکت ثبت نام کرده اند که تا این لحظه شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها با حضور 50 شرکت بیشترین میزان مشارکت در فاینکس 2018 را به خود اختصاص داده اند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی