چهارشنبه, 23 فروردين 1396 - 10:50

رئیس بهره برداری پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی / سال جدید، سال دستاوردهای بزرگ در پالایشگاه دوم بزرگترین مجتمع گازی کشور است

بوشهر - خبرنگار فرصت امروز - رئیس بهره  برداری پالایشگاه دوم گفت: سالی که گذشت برای کارکنان پالایشگاه دوم سالی بسیار پرفراز و نشیب بود و امیدواریم در سال جدید شاهد دستاوردهای عظیم و مهمی در پالایشگاه دوم باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، محمد سعیدیان در روزهای آغازین سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال خاطرنشان کرد: فلرینگ نرمال پالایشگاه از 2.6 میلیون متر مکعب در هفته مطابق تعهد به کمتر از 2.45 میلیون متر مکعب در هفته رسیده، که این مهم نشان از تلاش خستگی ناپذیر کارکنان و متخصصان پالایشگاه دوم دارد.

وی در ادامه افزود: این پالایشگاه با ظرفیت تولید 50 میلیون متر مکعب طراحی شده است و با افزایش تولیدی که تا 60 میلیون متر مکعب در روز داشته  ایم، توانسته ایم شرایط سرد سال را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

سعیدیان تصریح کرد: با اجرای موفقیت آمیز پروژه FGR فلرینگ نرمال پالایشگاه به صفر خواهد رسید.

وی بر همین اساس ادامه داد: طرح توسعه  جهت ارتقای واحد پساب در دست شرکت نفت و گاز پارس است که انشاالله با اجرای آن، شرایط پالایشگاه منطبق با شرایط مطلوب زیست محیطی آب های پساب خواهد شد.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به خطوط لوله های دریایی در سمت سکو به پالایشگاه دوم اظهار کرد: به دلیل رسوب گذاری سطح مقطع لوله کاهش داشته است و امیدواریم در سال جدید با همکاری شرکت نفت و گاز پارس و با برنامه ریزی لازم جهت رفع این مشکل گام های اساسی برداشته شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی