دوشنبه, 21 فروردين 1396 - 10:40

دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل با کارکنان

اردبیل - خبرنگار فرصت امروز - مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل در دیدار نوروزی سال ۱۳۹۶ از عملکرد پرسنل خدوم این شرکت در سال گذشته تقدیر بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اردبیل طی مراسمی که درچهاردهم فروردین ماه سال جاری در سالن اجتماعات ساختمان بهره برداری برگزارشد.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل به ارائه گوشه ایی از اقدامات و دستاوردهای شرکت در سال گذشته پرداخت و توفیقات بدست آمده در سال ۹۵ طبق فرمایش مقام معظم رهبری مزین به اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل را مرهون همکاران سخت کوش دانست .

مهندس خدائی در تشریح عملکرد شرکت گاز استان اردبیل افزود : در سال ۱۳۹۵ گازرسانی به ۱۸۲ روستا درسطح استان به بهره برداری رسید و عملیات گازرسانی به ۲۶۷ روستا در حال اجرا می باشد که در حال حاضر تمامی خانوار های شهری و بیش از ۸۲ درصد مناطق روستایی استان از این موهبت الهی برخوردار می باشند و با توجه به برنامه ریزی انجام شده در سال ۱۳۹۶ تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار گازرسانی خواھد شد۔

وی عملکرد شرکت را با توجه به محدودیت ها و کمبودھا و مشکلات در طی سال ۱۳۹۵ بسیار مثبت ارزیابی نمود و ادامه داد ؛ در این سال بیش از۸۲۵ کیلومتر خطوط تغذیه وشبکه توزیع گازاجرا گردید۔

مهندس خدائی در سخنان خود تاکید کرد : درحفظ و نگهداری و صیانت از تاسیسات و اموال شرکت نهایت کوشش و تلاش خود را باید انجام دهیم تا با نگھداری و بهره برداری ایمن و توام با آموزش کارکنان از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری روزاستفاده بهینه ببرند.

وی با بیان اینکه در این مراسم از روند توسعه شرکت در سال 95 ابراز رضایت کرد و این مهم را مدیون زحمات همه کارکنان دانست و گفت هم اکنون فرهنگ خدمتگزاری و تکریم در شرکت نهادینه شده است و امیدوارم این روند مطلوب با استفاده از علم و تکنولوژی جدید در جهت پیشبرد اهداف شرکت روند صعودی خود را طی نماید.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی : تولید - اشتغال از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است بتوانیم درتحقق شعارسال سھم بسزائی داشته باشیم و شاهد رشد و توسعه ایران اسلامی در همه ابعاد باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی