پنج شنبه, 17 فروردين 1396 - 10:30

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی در جهت تحقق شعار سال اعلام کرد / ایده های قابل تبدیل به تولید عملیاتی می شود

تبریز - ماهان فلاح- دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت گاز استان با کارکنان در نمازخانه ستاد مرکزی این شرکت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان، مهندس ولی اله دینی مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی ضمن تبریک سال جدید به کارکنان و خانواده بزرگ شرکت گاز استان از زحمات کلیه همکاران که در طی سال گذشته به افتخار بازنشستگی نایل شدند، تقدیر و افزود: اگر توفیق ادامه خدمت وجود داشته باشد همه ما این مسیر رو طی خواهیم کرد.

وی همچنین از کلیه همکارانی که در زمستان سال گذشته علیرغم برودت و سرمای بی سابقه با زحمات و تلاش های شبانه روزی موجب پایداری جریان گاز مشترکین گردیدند، تشکر کرد.

وی افزود: همه کارکنان در زمستان سال گذشته در جهت تامین رفاه و آسایش مردم تلاش کردند لیکن از واحدهای بهره برداری بخاطر اینکه در اول صف خدمت به مردم بودند تشکر ویژه دارم.

مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به نقش نظام پیشنهادات در افزایش بهره وری گفت: قوام و موفقیت هر سازمان در گرو نظام پیشنهادات است و بایستی از همه ظرفیت ها در جهت افزایش پیشنهادات ارائه شده همکاران استفاده کرد.

وی ادامه داد: با پرورش، پیشنهاد تبدیل به ایده و ایده نیز موجب رشد وشکوفایی سازمان می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان "اقتصاد مقاومتی، تولید – اشتغال" از سوی مقام معظم رهبری، افزود: در جهت تحقق شعار سال ضمن تعریف پروژه های پژوهشی جدید بایستی ایده ها تبدیل به تولید وعملیاتی گرند.

وی با اشاره به ظرفیت های آموزشی و پژوهشی این شرکت اضافه کرد: این شرکت به عنوان قطب آموزشی کشور در سطح شرکت ملی گاز مطرح است و در تلاشیم با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل، این مرکز به عنوان قطب پژوهشی شمال غرب نیز تبدیل گردد.

مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به اینکه حجم پروژه های گازرسانی موجب افزایش اشتغال زایی وتولید می شود؛ خاطرنشان کرد: ١٤٠ پروژه در سطح استان در حال اجرا است اگر در هر پروژه حداقل 10 نفر مشغول کار گردند ١٤٠٠ نفر مشغول به کار می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان در خاتمه مانیتورینگ مرکز امداد شهرستانها، مانیتورینگ اندازه گیری و توزیع گاز مصارف بالای ٤٠٠ مترمکعب، پایش مصارف مشترکین، افزایش رضایتمندی مشترکین با استفاده از فناوری روز، افزایش اطلاع رسانی عملکرد و اقدامات شرکت به ویژه در شهرستانها، انجام به موقع فراخوان مناقصه جهت اجرای پروژه ها و گازرسانی به روستاهای باقیمانده استان را از دیگر برنامه های این شرکت اعلام کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی