شنبه, 09 تیر 1397 - 08:59

در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی / توسعه خدمات ویژه بانک پاسارگاد برای روشندلان

بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و ارتقای کیفیت خدمات بانکی، تجهیزات و امکانات ویژه ای را برای روشندلان در شعبه های خود ایجاد کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، ارائه خدمات ویژه برای روشندلان در برخی از شعبه های بانک راه ا ندازی شده و در سایر شعبه ها در دست توسعه است.

این تجهیزات با بهره گیری از تکنولوژی های روزآمد، امکان استفاده از خدمات بانکی را به صورت دیداری و شنیداری و بدون نیاز به حضور همراه فراهم می کنند. در این طرح کلیه ضوابط و قوانین امنیتی رعایت شده و روشندلان از طریق دستگاه برجسته نگار و با استفاده از دستیار صوتی، کلیه امور بانکی را انجام می دهند.

این دستگاه مجهز به صفحه کلید و نمایشگر بریل بوده که روشندلان می توانند با استفاده از صفحه کلید، تمامی فرم های بانکی را تکمیل کرده و سایر عملیات بانکی مورد نیاز خود را اجرا کنند. نوشتار موجود در فرم های بانکی از طریق نمایشگر بریل در دستگاه برجسته نگار به صورت لمسی قابل خواندن برای روشندلان است.

مشتریان روشندل با استفاده از این سامانه و بدون نیاز به حضور همراه، فرم های درخواست انواع عملیات بانکی مثل افتتاح حساب، دریافت و واریز وجه، خدمات کارت و. . . را با استفاده از ورودی و خروجی های صوتی و بریل تکمیل می کنند، سپس فرم های تکمیل شده توسط چاپگر باجه پرینت شده و برای انجام عملیات در اختیار مسئول باجه قرار می گیرد.

گفتنی است پیش از این نیز خدمات و تسهیلات ویژه ای جهت استفاده معلولان و روشندلان در شعبه های بانک پاسارگاد ایجاد شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی