یکشنبه, 06 خرداد 1397 - 10:19

فروش 7.000 (هفت هزار) میلیارد ریال اوراق مشارکت شهرداری مشهد توسط بانک آینده

فروش نخستین اوراق مشارکت در سال 1397، به مبلغ 7000 (هفت هزار) میلیارد ریال مربوط به شهرداری مشهد، برای احداث و تکمیل طرح های فاز 3 خط 2 و فاز 2 خط 3 قطار شهری، با عاملیت بانک آینده، به اتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک آینده، اوراق مشارکت به عنوان روشی متداول و اثربخش به منظور تأمین مالی طرح های عمرانی کشور مورد استفاده قرار می گیرد و در این ارتباط بانک آینده به عنوان رکن عامل فروش، نسبت به فروش اوراق در شعب منتخب سراسر کشور، اقدام نموده است.

این اوراق4 ساله با نرخ سود علی الحساب 20 (بیست) درصد، معاف از مالیات و با نام، با مواعد پرداخت سه ماهه، از طریق سامانه سیما در بازار اولیه به متقاضیان عرضه شد.

مجموع عملکرد بانک آینده در کمتر از یک سال در جهت ارائه خدمات تأمین مالی برای راه اندازی طرح ها و فعالیت های مختلف اقتصادی، از طریق انتشار اوراق بهادار، بیش از 120,000 (یکصد و بیست هزار) میلیارد ریال در قالب انواع صکوک، اوراق مشارکت و گواهی سپرده بوده است. بانک آینده، مصمم است؛ در زمینه ارائه خدمات بانکداری سرمایه گذاری، در راستای تأمین منابع مورد نیاز بنگاه ها و پروژه های بخش های مختلف اقتصادی به ویژه در سال "حمایت از کالای ایرانی"، به استانداردهای لازم دست یافته و جایگاه خود برای ایفای نقشی مؤثر در توسعه و رشد اقتصادی مردم و میهن عزیزمان را بیشتر تقویت و تثبیت نماید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی