سه شنبه, 18 ارديبهشت 1397 - 10:00

گزینه ای برای پرداخت اقساط بیمه عمر و تأمین آتیه / راه اندازی نرم افزار «همراه بیمه پاسارگاد»

شرکت بیمه پاسارگاد با استفاده از جدید ترین فناوری های ارتباط اینترنتی، «نرم افزار موبایلی پرداخت اقساط» بیمه عمر و تأمین آتیه را راه اندازی کرده است.

به گزارش روابط عمومی بیمه پاسارگاد، این شرکت بیمه در راستای حفظ امنیت خاطر بیمه گذاران و با تکیه بر نیروی انسانی جوان و مجرب خود و بهره گیری از دانش روز بیمه و فناوری اطلاعات با بیش از 10سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه کشور تلاش کرده تا با راه اندازی نرم افزار موبایلی «همراه بیمه پاسارگاد» در زمان پرداخت اقساط بیمه های عمر و تأمین آتیه آرامش خاطر را به عنوان مهم ترین دستاورد بیمه، به مشتریان خود هدیه دهد.

در این راستا، بیمه گذاران می توانند حق بیمه خود را توسط گوشی تلفن همراه در زمانی اندک و در امنیت کامل با استفاده از تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. گفتنی است، امکان دسترسی هر بیمه گذار به کلیه بیمه نامه های عمر و تأمین آتیه، امکان پرداخت اقساط تمام بیمه نامه های عمر و تأمین آتیه در هر زمان و مکان بدون شناسه قبض و شناسه پرداخت، به روزرسانی وضعیت اقساط پرداخت شده حق بیمه، مشاهده سوابق پرداخت اقساط حق بیمه (با مشخص بودن پرداخت در سررسید، پرداخت با تأخیر و اقساط معوق) و… از مزایای این نرم افزار است.

در این نرم افزار امکان مشاهده تاریخچه پرداخت اقساط بیمه های عمر و تأمین آتیه و نیز پرداخت اقساط با انواع کارت های شبکه بانکی کشور فراهم شده است.

گفتنی است، در اولین مرتبه استفاده از نرم افزار، کاربر باید با واردکردن اطلاعات درخواستی در سیستم ثبت نام کرده و با دریافت « کد فعال سازی» ثبت نام خود را تکمیل کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی