شنبه, 15 مهر 1396 - 09:26

راه های توسعه همکاری های کشاورزی ایران و فرانسه بررسی شد

وزیر جهاد کشاورزی ایران که به پاریس سفر کرده است، در دیدار همتای فرانسوی خود راه های افزایش همکاری دو کشور در زمینه کشاورزی و دامپروری را بررسی کرد.

به گزارش «فرصت امروز» از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی،  «محمود حجتی» در دیدار «استفان تراور» در زمینه تبادل فناوری های جدید در حوزه کشاورزی و انجام تحقیقات به ویژه در بخش های گیاهان دارویی و اصلاح بذر و نباتات گفت و گو کرد.سرمایه گذاری فرانسه در بخش های مختلف کشاورزی و دامپروری ایران به ویژه آبزی پروری و صنایع تبدیلی و لبنی از دیگر محورهای گفت وگوی وزیران کشاورزی ایران و فرانسه بود.

حجتی که در رأس هیاتی از مسئولان و دست اندرکاران بخش کشاورزی ایران به فرانسه سفر کرده، قصد دارد در نمایشگاه بین المللی دام که ایران میهمان ویژه امسال این نمایشگاه است، شرکت کند. در حاشیه این سفر قرار است چند توافقنامه همکاری در حوزه های کشاورزی و دامپروری با فرانسه به امضا برسد. نمایشگاه بین المللی دام فرانسه که از بزرگ ترین رویدادهای صنعت دامپروری در جهان به شمار می رود، از چهارم تا ششم اکتبر (12 تا 14 مهر) در شهر کلر مون فران فرانسه برپاست و بالغ بر 1400 شرکت فعال در حوزه دام از کشورهای مختلف جهان در این نمایشگاه حضور دارند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی