سه شنبه, 12 ارديبهشت 1396 - 13:51

مدیریت علمی و اقتصادی در بخش کشاورزی از برنامه های اصلی مااست/ قیمت تمام شده، حلقه مفقوده اقتصاد ایران

دبیر کل حزب تدبیر و توسعه، از برنامه های این حزب در بخش اقتصاد کشاورزی و بهره وری در تولید محصولات کشاورزی خبر داد و افزود: نگاه ما در حزب تدبیر و توسعه بر مدیریت علمی و اقتصادی در بخش کشاورزی است.

محسن محمدباقرزاده، در گفت و گو با فرصت امروز، گفت: از دیدگاه ما بخش کشاورزی یکی از قطب های اصلی اقتصاد و محورهای مهم در تولید و خدمات است.

وی با اشاره به سیاست های کلان و نگاه حاکمیت بر موضوع اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: بخش کشاورزی به عنوان یکی از قطب های اصلی اقتصاد، نقش بسزایی در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و به ویژه اشتغال و تولید دارد.

محمدباقرزاده در بخش دیگری از سخنانش به موضوع قیمت تمام شده تولید به ویژه در بخش کشاوزری اشاره و اظهار کرد: قیمت تمام شده تولید مساله بسیار و مهم و اثرگذاری در اقتصاد کشور است که در سال های اخیر کمتر به آن توجه شده است.

وی افزود: قیمت تمام شده یک حلقه گمشده در زنجیره تولید ملی مااست که باید پیدا شود تا اقتصاد ما سروسامان بگیرد.

دبیر کل حزب تدبیر و توسعه در ادامه تصریح کرد: نظام اولویت های حزب ما بر مبنای توسعه ملی پایه گذاری شده است و ما به عنوان اعضای حزب، پلی میان مردم و حاکمیت هستیم.

محمدباقرزاده، گفت: در همین راستا نگاه ویژه ای روی مدیریت علمی بر اقتصاد و اقتصاد کشاورزی داریم و برنامه های ما تابع نگاه کارشناسی است. همچنین برنامه های توسعه ای را از مراجع صاحب صلاحیت پیگیری می کنیم.

وی ادامه داد: حزب این قدرت و توان را دارد که مطالبات گروهی جامعه کشاورزی و تولید را از دستگاه ها و نهادهای اجرایی پیگیری کرده و تا رسیدن به نتیجه مطلوب بر آنها پافشاری کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی