یکشنبه, 28 مرداد 1397 - 15:46

با هدف حمایت از ایده های نوپا / ۶ مرکز خدمات کارآفرینی در اردبیل فعال شد

رئیس توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: با هدف حمایت از ایده های نوپا شش مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی در اردبیل فعال شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا کاتب پیش از ظهر یکشنبه در بازدید از مراکز کارآفرینی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی اردبیل افزود: این مراکز در راستای حرکت بسوی توسعه پایدار استان و حمایت از ایده های نوپا فعال شده اند.

وی با بیان اینکه پیش از این نیز چهار مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی در استان ایجاد شده بود، تصریح کرد: با ایجاد شش مرکز جدید تعداد اینگونه مراکز در استان به ۱۰ مورد افزایش یافت.

رئیس توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان توسعه فعالیت های کارآفرینانه با توجه به مزیت ها و ظرفیت های اقتصادی کشور را از جمله اهداف راه اندازی مراکز مشاور در استان و کشور دانست.

وی ادامه داد: ارائه مشاورهای تخصصی، هدایت صاحبان سرمایه و ایده، انتقال مباحث قانونی، ارائه مشاوره به منظور جذب فناوری های نوین و مشاوره تخصصی کارآفرینی با رویکرد رقابت ‍پذیری از جمله زمینه های تعیین شده برای فعالیت مراکز مشاوره کارآفرینی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی