جمعه, 26 مرداد 1397 - 18:04

راه اندازی کلینیک کسب و کار در مرکز رشد پژوهشگاه مواد و انرژی

مدیر مرکز رشد پژوهشگاه مواد و انرژی گفت: کلینیک کسب و کار با هدف کمک و ارتقای توانمندی های فردی، گروهی و سازمانی و همچنین توسعه محصولات و خدمات شرکت ها و افراد خلاق و کارآفرین فعالیت خود را آغاز خواهد کرد .

به گزارش ایرنا محمدرضا دادفر اظهار کرد: مشاوره بازاریابی، مشاوره منابع انسانی، مشاوره طراحی ساختار، سیستم ها و فرآیندها، مشاوره در حوزه امور دانش بنیان، مشاوره مالی و حقوقی، مشاوره توسعه فناوری و کسب و کار، مشاوره مالکیت فکری و تجاری سازی، استانداردها، مشاوره حوزه بین الملل، مشاوره حوزه مهندسی مواد، شناسایی و انتخاب مواد و آزمون های مربوط توسط این مرکز ارائه می شود.

مدیر مرکز رشد پژوهشگاه مواد و انرژی خاطر نشان کرد: امیدواریم راه اندازی این کلینیک منجر به تربیت و پرورش دانش آموختگان مهارتی کارآفرین، ارتباط دانشجویان با کارآفرینان به منظور استفاده از تجربیات و ایجاد شبکه ای بین پژوهشگاه، صنایع و کارآفرینان شود.

وی با بیان اینکه کلینیک های کارآفرینی و اشتغال یکی از حلقه های تکمیل کننده چرخه فناوری در کشور است، گفت: کلینیک های کسب و کار با استفاده از مشاوره های تخصصی، برگزاری آموزش های کاربردی و نیز همکاری با مراکز و افراد با تجربه در این زمینه ها می توانند به شناسایی مسائل و عارضه های موجود کمک نموده و راهکارهای اثر بخش در راستای بهبود آنها ارائه دهند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی