سه شنبه, 23 مرداد 1397 - 16:04

در منطقه 2 صورت گرفت / افتتاح مرکز حمایت از استارتاپ ها و کسب و کارهای نوآورانه

مرکز حمایت از استارت آپ ها و کسب و کارهای نوآورانه منطقه دو روز گذشته با حضور بیش از بیست تن از صاحبان آپ ها و ایده های هوشمندانه شهری در منطقه 2 افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، رسول کشت پور شهردار منطقه 2 در نشست هم اندیشی مدیران شهری و صاحبان استارت آپ ها و ایده های خلاقانه هوشمند سازی خدمات شهری اظهارکرد: این مرکز با ثبت نام از استارت آپ ها ، طراحان اپلیکیشن ها و هرگونه طرح ها و خلاقیت های نوآورانه در حوزه شهری با ایجاد فضای مناسب موجبات تسهیل ارتباط بین سرمایه گذاران ریسک پذیر را با کار آفرینان و صاحبان اپلیکیشن ها فراهم می کند.

شهردار منطقه 2 همچنین خاطرنشان کرد: پیشرفت فناوری های نوین و ضرورت استفاده از آنها در زندگی شهری به منظور حذف سفرهای غیر ضروری و تسهیل امور شهروندان در راستای پیروی از پلتفرم شهرهای هوشمند، حمایت از استارت آپ ها را ضروری می کند.

کشت پور در این خصوص بیان کرد: شهروندان نیازمند به مدیریت شتاب دهنده هستند و این مهم با یاری جوانان نخبه و صاحب ایده در عرصه خدمات هفت گانه امور شهری از طریق ظرفیت سازی مدیریت شهری برای آنها محقق می شود.

وی در ادامه افزود: شهرداری منطقه 2 قصد دارد با حمایت از اینگونه ازافراد ضمن تشویق جوانان و صاحبان کسب و کارهای هوشمند در راستای کار آفرینی ، منطقه 2 را در مسیر هوشمند سازی شهری پیشرو نماید.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2، گفتنی است در این نشست شرکت کنندگان هرکدام با معرفی اپلیکیشن طراحی شده و خدمات مبتنی بر آن در خصوص چگونگی مشارکت و ارائه خدمات به شهروندان منطقه 2 و نحوه تعامل با مدیریت شهری به طرح موضوعات پرداختند.

علاقه مندان و صاحبان کسب و کارهای نوآورانه و استارت آپ ها می توانند جهت اطلاعات بیشتر به شهرداری منطقه 2 مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی