شنبه, 30 تیر 1397 - 20:38

مدیرکل طرح های ملی وزارت ورزش / استارتاپ کرج برای کشور الگوی مناسبی است

مدیرکل طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به موفقیت های استارتاپ استان البرز و کلانشهر کرج در پیشبرد برنامه های علمی، اقتصادی و اجتماعی گفت: این استارتاپ الگوی خوبی برای کل کشور است.

به گزارش ایرنا، امیرحسین آل اسحاق عصر جمعه در آئین انعقاد تفاهم نامه استارتاپ کلانشهر کرج با وزارت وزرش و جوانان که با حضور نخبگان علمی 31 استان کشور در فرهنگسرای میلاد کرج برگزار شد،افزود:استارتاپ کرج که با حمایت شهرداری شکل گرفته بیانگر آن است که دستگاه های عمومی و دولتی می توانند در کنار یکدیگر برای تسهیل در امور جوانان همکاری کنند.

وی اظهار داشت: این موضوع ، اتفاق مهمی است و در این زمینه وزارت ورزش وجوانان در گام نخست 7 میلیارد تومان برای حمایت از استارتاپ استان البرز اختصاص داده است.

آل اسحاق گفت: نمونه استارتاپ کرج در هر منطقه از کشور اجرایی شود مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان قرار می گیرد.
مدیرکل طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان بیان داشت: این وزارتخانه در گام نخست ازاستارتاپ های تخصصی در زمینه شبکه گردشگری و کارآفرینی در استان ها حمایت می کند.

وی افزود: در مرحله بعد حوزه اکوسیستم برای اشتغال جوانان از اهمیت خاص برخوردار بوده و در مجموع امسال با احتساب تسهیلات صندوق کارآفرینی امید و بانک رسالت 200 میلیارد تومان اعتبار برای تجاری سازی ایده های استارتاپی در کشور اختصاص یافته است .

استارتاپ کلانشهر کرج با هدف ایجاد کارگروهی و تشویق نوجوانان و جوانان در طرح های نوین خدماتی، علمی و اقتصادی از حدود 3 سال پیش فعالیت خود را در مجموعه فرهنگی ورزشی میلاد شهرداری آغاز کرده است.

این مجموعه موفق شده تا برای بسیاری از شرکت های علمی و خدماتی ارتباط همسویی خوبی برقرار کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی