چهارشنبه, 27 تیر 1397 - 15:23

با همکاری مرکز فن بازار ملی معاونت علمی / استارتاپ دمو حوزه فناوری اطلاعات در گردشگری برگزار می شود

استارتاپ دمو حوزه فناوری اطلاعات در گردشگری، با همکاری مرکز فن بازار ملی معاونت علمی برگزار می شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به منظور تجاری سازی طرح های حوزه گردشگری از طریق جذب سرمایه گذار، فن بازار منطقه ای استان فارس با همکاری مرکز فن بازار ملی معاونت علمی در نظر دارد استارتاپ دموی فناوری اطلاعات را در زمینه گردشگری برگزار کند.

فراخوان پذیرش استارتاپ های حوزه گردشگری با محوریت فناوری اطلاعات در گردشگری در دهمین رویداد ملی استارتاپ دمو اعلام شده است.

در این استارتاپ دمو که با حضور سرمایه گذاران و فعالان این حوزه برگزار می شود، تیم های حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب، در روز برگزاری رویداد، طرح های خود را به صورت حضوری برای سرمایه گذاران معرفی می کنند و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رودررو فراهم می شود.

تمامی تیم های علاقه مند به حضور و ارائه طرح در این استارتاپ دمو، مقتضی است با توجه به شرایط حضور در استارتاپ دمو، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارسال آن به همراه مستندات طرح به آدرس پست الکترونیک [email protected] اقدام کنند.

استارتاپ دمو حوزه فناوری اطلاعات در گردشگری، با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و همکاری فن بازار ملی معاونت علمی تابستان 97 برگزار می شود. آخرین مهلت ثبت نام در این رویداد 5 تیرماه سال جاری اعلام شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی