چهارشنبه, 27 تیر 1397 - 15:19

با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی / حمایت از کسب و کارهای نوپای همگرا شتاب می گیرد

نوپاهای فناوری های همگرا عنوان فراخوانی است که توسط مرکز راهبردی فناوری های همگرا معاونت علمی منتشر شد.

به گزارش مرکز راهبردی فناوری های همگرای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا از اواسط اردیبهشت ماه امسال، توسط مرکز راهبردی فناوری های همگرای معاونت علمی منتشر شد. در این فراخوان شتابدهنده ها، مراکز نوآوری و صندوق های سرمایه گذاری به عنوان حامیان توسعه کسب و کار و فناوری حضور دارند و با محورهای گوناگونی را مبتنی بر علاقه مندی آن ها به جذب استارتاپ و سرمایه گذاری بر روی آنها ارائه کرده اند. در سوی دیگر استارتاپ های این حوزه می توانند در زمینه این محورها طرح های خود را ارائه دهند.

با توجه به ارتباط فناوری های همگرا به حوزه های نانو، زیست، ارتباطات و علوم شناختی، ستادهای مرتبط با این فناوری ها نیز به عنوان حامی فراخوان در این برنامه حضور دارند. از جمله این ستادها می توان به ستاد توسعه فناوری نانو، زیست فناوری، علوم شناختی، مواد و ساخت پیشرفته، انرژی و ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان اشاره کرد.

این فراخوان تا پایان مردادماه 1397 آماده پذیرش طرح های استارتاپ های علاقه مند به فعالیت در این حوزه است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت مرکز راهبردی فناوری های همگرا در این فراخوان ثبت نام و طرح های نوآورانه خود را رسال کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی