سه شنبه, 19 تیر 1397 - 12:58

سامسونگ بزرگترین کارخانه تولید گوشی را در هند تأسیس کرد

در حال حاضر کمپانی سامسونگ بزرگترین شرکت در بازار تلفن های هوشمند هند است اما از آنجایی که گفته می شود این کشور در چند سال آینده قرار است رشدی نسبی را تجربه کند، کمپانی کره ای انتظار دارد میزان تقاضا برای موبایل هایش روز به روز بیشتر شود. از این رو سامسونگ برای اینکه بتواند تمامی درخواست ها را با موبایل های خود پوشش دهد، به تازگی بزرگترین کارخانه تولید گوشی را در کشور هند ساخته است.

به گزارش دیجیاتو این کارخانه در زمینی به مساحت ۳۵ هکتار( یا ۱۴۱ هزار متر مربع) واقع در نویدا برپا شده و این پتانسیل را دارد که تولید تلفن های هوشمند هند را به دو برابر میزان موجود برساند. گفته می شود که در حال حاضر سالانه حدود ۶۰ میلیون گوشی در بازار این کشور توسط سامسونگ تولید می شود و بدین ترتیب بعد از به راه افتادن بزرگترین کارخانه تولید گوشی ، این رقم می تواند به ۱۲۰ میلیون دستگاه برسد.

البته باید در نظر داشت که این اتفاق بالافاصله رخ نخواهد داد چرا که کارشناسان باور دارند سه سال طول می کشد تا این کارخانه بتواند ۵۰۰۰ نفر کارمند مورد نیاز خود را استخدام کند تا بتواند تولید گجت ها را به بیشترین حد ممکن برساند.

هنوز شرکت کره ای اعلام نکرده کدامیک از محصولات این شرکت قرار است در بزرگترین کارخانه اش تولید شود و جزئیاتی در این زمینه تایید نشده است اما این احتمال وجود دارد که تمامی موبایل های این شرکت از اقتصادی ترین گوشی تا پرچمداران این شرکت در کارخانه یاد شده تولید گردد.

به گفته کارشناسان مهمترین دلیل ساخت چنین کارخانه ای، اجتناب از تعرفه واردات گوشی های این شرکت بوده و به همین دلیل انتظار می رود که از پتانسیل های موجود کارخانه جدید برای تولید گوشی های اقتصادی استفاده شود چرا که کاربران هندی علاقه ی زیادی به خرید این مدل محصولات دارند. مشخصاً تولید چنین کارخانه ای در بلند مدت به نفع سامسونگ خواهد بود و چند سال بعد می تواند میزان سود این کمپانی را بسیار بالا ببرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی