یکشنبه, 03 تیر 1397 - 16:54

سوء قصد به جان مک آفی او را راهی بیمارستان کرد

یک ماه پیش جان مک آفی که از پیشگامان امنیت سایبری جهان محسوب می شود در مصاحبه ای اختصاصی با نشریه ایندیپندنت اعلام کرد که امنیت جانی ندارد و حالا خبر رسیده موسس شرکت مک آفی به دست «دشمنان بی کفایتش» مسموم شده است.

به گزارش دیجیاتو، او که هم اکنون در بیمارستان به سر می برد صبح روز گذشته عکسی از خود را در حالی که بستری شده و تجهیزات بیمارستانی به بدنش متصل است در صفحه توئیترش منتشر کرد. مک آفی در توضیح این تصویر آورده است:

به خاطر غیبت سه روزه ام عذرخواهی می کنم اما دو روز است که در مرکز پزشکی Vidant در شمال کارولینا بیهوش هستم و تازه به هوش آمده ام.

دشمنانم موفق شدند مرا مسموم کنند با این حال کشتن من سخت تر از چیزی است که تصورش را می کنند. من برگشتم.

البته این مدیرعامل پرحاشیه از ارائه اطلاعات بیشتر درخصوص عاملان این اتفاق خودداری کرد و مشخص نیست آیا مسمومیت وی به صحبت های قبلی اش و ترسی که از بابت دشمنان وجودش را فرا گرفته ارتباط پیدا می کند یا خیر.

وی از طریق سلسله ویدئوهایی که ماه گذشته منتشر کرد مدعی شد مشکلاتی که با کمیسیون ارز و اوراق بهادار آمریکا برایش به وجود آمده وی را مجبور به فرار کرده است. گفتنی است که مدیرعامل شرکت مک آفی در سال ۲۰۱۶ میلادی به خاطر مراوداتی که با چند شرکت فعال در حوزه ارزهای مجازی داشت از سوی کمیسیون یادشده احضار شد.

آقای مک آفی ماه پیش در مصاحبه اش با ایندیپندنت این طور اظهار کرد:

ما (آمریکایی ها) در یک وسیله نقلیه پنج چرخ به سر می بریم. تمامی این وسایط را نیز نیروهای ویژه سابق ارتش هدایت می کنند و داخل آنها را هم نیروهای تا دندان مسلح ارتش پر کرده اند. من امروز شخصا و تعمدا مرتکب جرم شدم تا بلکه کمیسیون ارز و اوراق بهادار متوجه شرایط شود. من آدمی دیوانه ام و دیگر قصد سکوت کردن در قبال سازمان های سراسر مفسد دولتی را ندارم.

آقای مک آفی پیشتر ادعا کرده بود که طی سال های گذشته کارتل های خشن در برهه های مختلف برای ربودن او تلاش کرده اند که آخرین بارش در ماه سپتامبر اتفاق افتاده. به گفته او این تلاش ها به دوران حضورش در برزیل بازمی گردد؛ یعنی زمانی که وی به اتهام قتل همسایه اش در سال ۲۰۱۲ مورد بازپرسی قرار گرفت.

و جای تعجب ندارد اگر بگوییم که آقای مک آفی به همین دلیل با گاردهای امنیتی خود در یک خانه به شدت امن در لکسینگتون تنسی زندگی می کند.

در انتها نیز مک آفی در پاسخ به عاملان این اتفاق گفت:

به زودی معنای واقعی خشم را درک خواهید کرد. وی همچنین گفت در گذشته بیشتر از یک بار با کمک سم، گلوله یا حتی طناب دار به جانم سوء قصد شده اما برای کشتن من باید بیشتر از اینها تلاش کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی