دوشنبه, 28 خرداد 1397 - 16:26

ستاری مطرح کرد / امکان ارائه مشاوره دولت برای توسعه کسب و کار شرکت های دانش بنیان

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در کنار نقش آفرینی دانشگاه ها و سرمایه گذاران، دولت نیز می تواند مشاوره های لازم برای توسعه کسب و کارها را در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری صبح امروز در مراسم افتتاحیه مرکز نوآوری نصیر با تاکید بر لزوم ایجاد زیست بوم کارآفرینی در قلب دانشگاه ها اظهار کرد: نیازمند آنیم تا در دانشگاه ها یک سیستم و اکوسیستم کارآفرینی شکل بگیرد و در راستای این اقدام مهم کمک های لازم به دانشجویانی که ایده های باقابلیت تجاری سازی دارند صورت گیرد.

معاون علمی و فناوری، با تاکید بر لزوم ایجاد زیست بوم کارآفرینی در قلب دانشگاه ها اظهار کرد: نیازمند آنیم تا در دانشگاه ها یک سیستم و اکوسیستم کارآفرینی شکل بگیرد و در راستای این اقدام مهم کمک های لازم به دانشجویانی که ایده های باقابلیت تجاری سازی دارند صورت گیرد.

ستاری با اشاره به نقش مؤثر دانشگاه ها و سرمایه گذاران بیان کرد: در کنار نقش آفرینی دانشگاه ها و سرمایه گذاران، دولت نیز می تواند مشاوره های لازم برای توسعه این کسب وکارها را در اختیار شرکت ها قرار دهد.

وی ادامه داد: به منظور استمرار شرکت ها در بازار رقابتی کمک های مالی می بایست حذف شود، لذا در این زمینه ورود سرمایه گذاران و دانشگاه ها الزامی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی