چهارشنبه, 23 خرداد 1397 - 16:17

مشکل طرح های کارآفرینی از نظر «ابتکار»

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری دو مشکل عمده در طرح های کارآفرینی کشور را تسهیلات محوری و منجرنشدن دوره های آموزشی به اشتغال عنوان و خاطرنشان کرد: چشم امید ما به استفاده از تجربه جهاد دانشگاهی در این زمینه و بهره مندی از روحیه بالای اعضای آن است.

به گزارش ایسنا، معصومه ابتکار در آیین امضای تفاهم نامه همکاری مشترک با جهاد دانشگاهی که (۲۲ خرداد) برگزار شد، ضمن اشاره به سابقه همکاری موثر خود با جهاد دانشگاهی در سازمان محیط زیست، جهاد دانشگاهی را آغازگر یک جریان در سطح دانشگاه ها دانست و گفت: از جمله فعالیت های موثر این نهاد می توان به ایجاد تشکل های زیست محیطی دانشجویی و برگزاری مناظره های دانشجویی اشاره کرد.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی با رویکرد پژوهشی و اجرایی به بسیاری حوزه ها از جمله حوزه کارآفرینی وارد شده است، روحیه اعضای این نهاد را بسیار بالا و متفاوت توصیف و خاطرنشان کرد: داشتن این روحیه مطمئنا ارزش کیفی کار را بالا می برد.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری حوزه کارآفرینی در کشور را نیازمند استفاده از تجربه جهاد دانشگاهی دانست و تصریح کرد: در این زمینه عملکرد دستگاه ها با دو مشکل عمده روبه روست که یکی از آنها تسهیل محور بودن طرح ها و دیگری برگزاری های دوره های بسیار و منتهی نشدن آنها به اشتغال است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی