یکشنبه, 06 خرداد 1397 - 15:27

ورود هواپیمایی ماهان به صنعت بیمه آنلاین

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان، یک استارتاپ و کسب و کار نوین در حوزه خدمات بیمه است که خدمات بیمه ای متنوعی را به خریداران عرضه می کند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، علیرضا کرمی مدیرفنی استارتاپ فروشگاه آنلاین بیمه ماهان با اشاره به اینکه این کسب و کار که با حمایت و سرمایه گذاری هواپیمایی ماهان کار خود را شروع کرده، گفت: این مجموعه استارتاپ و کسب وکار نوین در حوزه خدمات بیمه محسوب می شود؛ فروشگاه آنلاین به عنوان بازاریاب اینترنتی خرید بیمه فعالیت دارد و افراد می توانند با واردشدن به وب سایت ما بیمه نامه های مختلف خرید کنند.

وی افزود: نکته قابل ذکر این فروشگاه این است که قبل از خرید، افراد می توانند قیمت ها را با هم مقایسه کنند و راجع به اینکه بیمه نامه خریداری شده چه پوشش هایی دارد، آگاه شوند.

کرمی درباره چگونگی شکل گیری بیمه ماهان بیان کرد: ما چند سالی در صنعت بیمه فعالیت داشتیم و احساس می کردیم که یک خلأ در مورد خرید بیمه وجود دارد و آن این است که افراد برای جمع آوری اطلاعات برای خرید واقعا دچار مشکل هستند. یعنی هر فردی باید به نماینده شرکت های بیمه مختلف یا به کارگزاری های بیمه مراجعه می کرد و بعد از اینکه استعلام قیمت می گرفت به نماینده منتخب خود مراجعه می کرد تا بیمه نامه را برای او صادر کند که این کار معمولا آنقدر زمانبر بود که بیشتر افراد انجام نمی دادند و به شکل سنتی به اولین نماینده مراجعه می کردند و خرید خود را انجام می دادند. به همین دلیل تصمیم به ایجاد فروشگاه آنلاین بیمه ماهان گرفتیم.

وی درباره مدت زمان فرآیند مطالعاتی فروشگاه آنلاین بیمه ماهان افزود: فروشگاه آنلاین بیمه ماهان، تجربه بیش از پنج سال کار در صنعت است و تجربه این مدت باعث شده تا به درکی درست از نیازهای مشتریان و خواسته های آنها برسیم. ما سعی می کنیم براساس دستورالعمل عرضه کنندگان محصولات بیمه ای با بازاریابان برخط (آنلاین) عمل کنیم.

مدیرفنی استارتاپ فروشگاه آنلاین بیمه ماهان با اشاره به دلیل نام گذاری این بیمه بیان کرد: یکی از سرمایه گذاران ما در این کار شرکت هواپیمایی ماهان است. برند هواپیمایی ماهان برای بیشتر افراد شناخته شده است. ما هم سعی کردیم از همین برند و سرمایه های تجربی این شرکت در بازاریابی اینترنتی خود نیز استفاده کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی