یکشنبه, 06 خرداد 1397 - 15:17

در دانشگاه شریف صورت می گیرد / بررسی فرصت ها و تهدیدهای کارآفرینی عمومی و دولتی در زیست بوم کارآفرینی

دومین کنفرانس ملی کارآفرینی با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در میان دانشجویان و اساتید، توانمندسازی دانشجویان و ارتقای مهارت ها و قابلیت های کارآفرینانه آنها در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف «دومین کنفرانس ملی کارآفرینی» را در روزهای 20 و 21 آذر ماه امسال برگزار می کند.

این کنفرانس محلی برای تبادل نظرات و آرا و بررسی الزامات دانشگاه کارآفرین و توسعه نقش دانشجویان و اساتید در تحقق این مهم است.

توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در میان دانشجویان و اساتید، توانمندسازی دانشجویان و ارتقای مهارت ها و قابلیت های کارآفرینانه آنها، نحوه استفاده و تعامل با بخش خصوصی در جهت توسعه کسب و کارهای دانش بنیان و بررسی الگوها و مدل های بین المللی در ارتباط با توسعه نوآوری و کارآفرینی از مهم ترین اهداف این کنفرانس دو روزه است.

فرصت ها و تهدیدهای کارآفرینی فردی و سازمانی در زیست بوم کارآفرینی ایران، فرصت ها و تهدیدهای کارآفرینی عمومی و دولتی در زیست بوم کارآفرینی ایران، فرصت ها و تهدیدهای کارآفرینی فرهنگی و اجتماعی در زیست بوم کارآفرینی ایران، راهکارهای تقویت و توسعه کارآفرینی در فضای کسب و کار امروز ایران، آثار، محدودیت ها و الزامات کارآفرینی در بستر فناوری اطلاعات، نهادهای عمومی (رسانه ها، آموزش و پرورش و آموزش عالی) و زمینه سازی برای کارآفرینی و روش های تأمین مالی برای راه اندازی کسب و کار در زیست بوم کارآفرینی ایران محورهای دومین کنفرانس ملی کارآفرینی خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی