سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397 - 13:43

بازارسازی برای استارتاپ ها از مراکز شتاب دهنده آنها ضروری تر است

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) گفت: ما نه تنها از نگاه ملی حتی از نگاه کسب و کار نیز معتقدیم که برای اینکه یک پروژه موفق اجرا شود و ادامه و توسعه پیدا کند، بهترین گزینه ها افراد بومی استان هستند و هدف ما استفاده حداکثری از نیروهای بومی است.

به گزارش ایسنا، شهاب جوانمردی در نشست خبری که در حاشیه سومین نمایشگاه الکامپ خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: پیرو فعالیت هایی که طی یکسال گذشته در خوزستان انجام شد تا راهکارهای هوشمندسازی راهبری فعالیت های استانی را در مجموعه استانداری مستقر کنیم، با این امر مواجه شدیم که استانداری خوزستان از یک ظرفیت بسیار بالایی برای توسعه فناوری اطلاعات در استانداری و حمایتگری از توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان برخوردار است و به دنبال این است که ماموریت جدی را در ایجاد اشتغال های دانش پایه مبتنی بر ICT در کشور به عهده بگیرد.

وی افزود: با توجه به این که در برنامه امسال نزدیک به 90 هزار شغل بر مبنای ICT قرار است که در کشور ایجاد شود، خوزستان با انگیزه به دنبال تحقق این برنامه است. ما در گام اول به تعریف یک پروژه کلیدی برای هوشمندسازی و اتوماسیون فرایندهای مدیریت سرمایه گذاری در استان رسیده ایم اما به این امر بسنده نکرده و دایره فعالیت ها را گسترده کرده ایم.

مدیرعامل شرکت فناپ ادامه داد: تفاهم نامه ای با استانداری به امضا رسید که مجموعه فناپ با تمام قوا در کنار استانداری برای ایجاد مشاغل حوزه ICT در زمینه های نرم افزاری، هوشمندسازی، کسب و کارهای نوپا و دانش بنیان و مسایلی مانند داشبرد مدیریتی پروژه های استان که مورد نیاز استانداری است مبادرت به همکاری جدی تر و تنگاتنگی کند. اگر بخشی از این پروژه ها کلید بخورد یک مرکز توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان ایجاد خواهد شد که ضریب نفوذ ICT را در فعالیت های دولتی و عمومی بالا ببریم، در ارتقا سهم تولید ملی از این حوزه بکوشیم و به شکل گیری مشاغل این حوزه در استان کمک کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی