سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397 - 13:27

سی و پنجمین کنفرانس بین المللی پارک ها و مراکز رشد برگزار می شود

سی وپنجمین کنفرانس بین المللی پارک ها و مراکز رشد (IASP 2018) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در اصفهان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع ‍رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ لوییس سنز، مدیرکل انجمن بین المللی پارکها و مراکز رشد که به تهران سفر کرده بود، طی ملاقاتی با علی مرتضی بی رنگ، قائم مقام معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در امور بین الملل و رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری از برگزاری سی وپنجمین کنفرانس بین المللی پارکها و مراکز رشد (IASP 2018) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و در شهر اصفهان خبر داد.

وی افزود: سی وپنجمین دوره این کنفرانس مهم بین المللی از تاریخ 2 الی 5 سپتامبر 2018 (11 لغایت 14 شهریورماه سال جاری) به میزبانی ایران و در شهر اصفهان برگزار خواهد شد.

به گفته سنز، این کنفرانس همه ساله با مشارکت متخصصین عرصه مدیریت پارک های علم و فناوری، در یکی از کشورهای عضو انجمن برگزار می شود. و امسال نیز برای نخستین بار در ایران برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: حدود 500 متخصص در حوزه پارک‏های فناوری از سراسر دنیا در این رویداد شرکت می کنند.

در ادامه، علی مرتضی بی رنگ و سایر حاضرین در جلسه به بیان دیدگاه های خود در خصوص ضرورت استفاده همه جانبه از امکانات برای برگزاری موفق این دوره از کنفرانس پرداختند و بر حمایت معنوی معاونت از این کنفرانس و تعامل با وزارت امور خارجه برای تسهیل امور مربوط به مهمانان خارجی تاکید کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی