چهارشنبه, 19 ارديبهشت 1397 - 11:09

سامسونگ با به‌ روزرسانی مشکل تماس در گوشی‌ های جدید گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس را حل می کند

سامسونگ قصد دارد به منظور حل مشکل قطع ناگهانی تماس در گوشی های پرچمدار و جدید گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس، به روزرسانی نرم افزاری جداگانه منتشر کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت ubergizmo، بسیاری از کاربران گوشی های پرچمدار گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس چندی پیش، از مشکل قطع ناگهانی صدا هنگام تماس تلفنی خبر داده بودند. با اینکه ماه گذشته سامسونگ، بعنوان شرکت سازنده، یک نسخه به روزرسانی را تحت عنوان آپدیت ماه آوریل ارائه کرد اما این مشکل برطرف نشد.

حالا بر اساس گزارش ها، سامسونگ به تازگی با انتشار یک آپدیت جدید و جداگانه، می خواهد برای گوشی های اس ۹ و اس ۹ پلاس نسخه جدیدی از یک به روزرسانی را منتشر کند تا کاربران این گوشی ها بتوانند با دانلود و دریافت آن، مشکل مربوطه را حل کنند.

بسیاری از کاربران گوشی های اس ۹ و اس ۹ پلاس پیش تر گفته بودند که تنها ۲۰ ثانیه پس از آغاز تماس تلفنی، صدای آن ها به طور ناگاهی و کامل قطع می شود. برخی دیگر اعلام کرده بودند که صدایشان هنگام تماس تلفنی مخدوش شده و موجب می شود اصوات نامعلومی را به مخاطب ارسال کنند. اگر شما نیز جزو آن دسته از کاربران بدشانس پرچمداران سامسونگ هستید، می توانید با دریافت این به روزرسانی مشکل قطع صدای گوشی خود را برطرف کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی