سه شنبه, 28 فروردين 1397 - 15:29

مدیر یک شرکت دانش بنیان / مجوز؛ چالش شرکتهای دانش بنیان

مدیر یک شرکت دانش بنیان گفت: حتی اگر همه تحریم ها را هم بردارند ما مشکلات زیرساختی فرهنگی داریم؛ خود تحریمی ما از تحریم های بین المللی بیشتر است.

سید محمد حمزه خردمند مدیر شرکت دانش بنیان حصین قشم عضو پارک فناوری پردیس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: این شرکت متشکل از جمعی نخبگان دانشگاهی است که در طول فعالیت خود در بسیاری از مهم ترین پروژه های کشور در حوزه IT نقش داشته است.

وی با اشاره به خدمات این شرکت دانش بنیان گفت: ارائـه انـواع محصولات و خدمات سخت افزاری و نرم افزاری بومی بانکی شامل« Payment Switch، IPG، E-Banking، CMS، USSD، Secure USSD، POS » با پردازش روزانه بیش از ۱ میلیون تراکنش بانکی، تولید، شخصی سازی و تامین بالغ بر ۱۰۰ میلیون کارت هوشمند، سیم کارت و کارت شهری در پروژه های ملی و اپراتورهای تلفن همراه در کارخانه شرکت واقع در پارک فناوری پردیس از جمله اقدامات این شرکت بوده است.

وی افزود: تولید نرم افزارها و طراحی فروشگاه آنلاین کالا و خدمات گوشی شاپ، تولید سخت افزارHSM کاملاً سخت افزاری و بومی نصب شده در شرکت های پرداخت و اپراتورهای تلفن همراه کشور از دیگر فعالیت های این شرکت به شمار می رود.

خردمند با بیان اینکه طراحی نرم افزار بومی مدیریت فرایندهای دولت الکترونیک از دیگر اقدامات این شرکت بوده است، گفت: همچنین خدمات پرداخت الکترونیک (PSP) و اولین بازارگاه حمل ونقل آنلاین کالا «ترابرنت» در این شرکت محقق شده است.

به گفته وی، اصلی ترین فعالیت شرکت تولید و تامین کارت هوشمند کشور است که شامل سیم کارت، کارت هوشمند بانکی و کارت عابر بانک می شود. بزرگترین پروژه ما کارت سوخت بود که بیش از ۱۶ میلیون از این کارت ها را تامین و تولید کردیم. همچنین در حوزه سیم کارت، بیش از ۴۰ میلیون در کارخانه این شرکت تولید و شخصی سازی شده است.

خردمند با بیان اینکه این شرکت از سال ۸۳ تاسیس شده و در ابتدا به صورت یک استارت آپ آغاز به کار کرده است، عنوان کرد: در حال حاضر چندین استارت آپ از دل این استارت آپ که اکنون به یک شرکت دانش بنیان تبدیل شده، بیرون آمده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی