یکشنبه, 26 فروردين 1397 - 15:37

ستاری مطرح کرد / هدف گذاری رشد ۲ برابری حجم اقتصاد دانش بنیان کشور در سال ۹۷

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان گفت: در تلاش هستیم تا حجم اقتصاد دانش بنیان حداقل دو برابر شود.

به گزارش مهر، سورنا ستاری صبح یکشنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی قرچک طی سخنانی با بیان اینکه نیروی انسانی فوق العاده ای در کشور وجود دارد، گفت: باید با توسعه شرکت های دانش بنیان برای پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور تلاش کنیم و در این راه از ظرفیت نیروی انسانی کشور بهره کافی را ببریم.

وی فعالیت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را نسبت به کارهای معمول صورت گرفته در کشور فناور دانست و گفت: در سال ۹۷ این روند رشد علمی و فناوری ادامه خواهد داشت.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان به شعار سال «حمایت از کالای ایرانی» اشاره کرد و گفت: توسعه استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان یکی از پایه های معاونت علمی و فناوری است که این امر در واقع حمایت از کالای ایرانی به شمار می آید.

ستاری با بیان اینکه در تلاشیم تا حجم اقتصاد دانش بنیان حداقل دو برابر شود، اضافه کرد: رشد ما در سال گذشته قابل قبول بوده، اما هنوز با استانداردهای مد نظر فاصله زیادی داریم.

وی توسعه استارت آپ های حوزه «آی . تی» و شرکت های حوزه فناوری را قابل ملاحظه خواند و گفت: باید با چتر پوششی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری این رشد و توسعه را حفظ کرده و شتاب بخشیم.

دیدار با خانواده های شهدا را مغتنم بشماریم

براساس این گزارش، ستاری پیش از بازدید از شهرک صنعتی قرچک با خانواده شهید والامقام «جواد محبی» نیز دیدار داشت.

وی در این دیدار طی سخنانی دیدار با خانواده شهدا را نعمتی بزرگ دانست و گفت: باید دیدار با خانواده شهدا را مغتنم بشماریم و قدر نعمت هایی که خدا به ما داده را بدانیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی