شنبه, 26 اسفند 1396 - 16:02

با هدف گسترش فعالیت های کارآفرینان فرودگاهی، استارت آپ های این حوزه حمایت می شوند

تفاهمنامه همکاری مشترک با هدف حمایت از استارت آپ های فرودگاهی به امضای مدیران عامل شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن و شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) رسید.

به گزارش بانک مسکن، انعقاد این تفاهمنامه با هدف گسترش فرهنگ کارآفرینی و حمایت از فعالیت های کارآفرینان و کسب و کارهای نو و فناوری پایه در حوزه های مربوط به خدمات فرودگاهی و به دنبال آن، بهبود تجربه مسافران در فرودگاه با استفاده از خدمات نوین انجام شد.

براساس مفاد این تفاهمنامه از این پس تمام استارت آپ های فعال در این حوزه می توانند از طریق شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن، خدمات خود را به شرکت شهر فرودگاهی ارائه دهند.

همچنین شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نیز موظف شد خدمات مورد نیاز خود را در قالب برگزاری نشست ها و همایش ها به اطلاع اعضای کارآفرین شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن برساند.

در جلسه امضای این تفاهمنامه حمید یاری، مدیرعامل شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن اعلام کرد: از این پس تمام افرادی که در حوزه های مرتبط با خدمات فرودگاهی، استارت آپی داشته باشند و یا حتی در مرحله ایده پردازی اولیه باشند، می توانند با کمک شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن طرح خود را در صورت برخورداری از جذابیت در بازار پیاده سازی کرده و یا گسترش دهند. در این مسیر شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نیز از ایده های کسب و کار فناوری پایه در حوزه خدمات فرودگاهی حمایت خواهد کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این شرکت با توجه به وابستگی به بانک مسکن از یک سو و نیز وابستگی به وزارت راه و شهرسازی از سوی دیگر، تنها مرکز فعال در حوزه استارت آپ های مرتبط با حمل و نقل، مسکن و شهرسازی و فین تک است و به عنوان زبان گویای حوزه استارت آپی این امکان را برای استارت آپ ها و ایده پردازان فراهم می آورد تا از مشاوره تخصصی و مانیتورینگ در تمام سطوح بهره مند شوند و در نهایت بتوانند خدمات خود را به مشتریان اصلی ارائه کنند.

به گفته یاری، شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن با توجه به لزوم آزاد سازی اطلاعات برای استارت آپ ها با امضای تفاهمنامه های گوناگون سعی دارد اطلاعات آزادشده را در قالبی یکسان و واحد و با توجه به نیاز استارت آپ ها در اختیار آنها قرار دهد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی