پنج شنبه, 16 آذر 1396 - 10:21

پنل های اولد چینی تا سال ۲۰۲۲ سهم قابل توجهی از بازار را تصاحب خواهند کرد

بر اساس جدیدترین تحلیل ها،  پنل های اولد ساخت چین به زودی سهم قابل توجهی از بازار این نوع نمایشگر را به خود اختصاص خواهند داد.به گزارش زومیت، بر اساس تحقیق انجام شده توسط شرکت نام آشنای IHS، تلاش  چینی ها در فناوری اولد می تواند طی پنج سال آینده منجر به افزایش چشمگیر سهم این نوع پنل  در بازار شود. 

طبق پیش بینی ها، گفته می شود سهم بازار شرکت های چینی در این حوزه تا سال ۲۰۲۲ احتمالا به حدود ۳۵ درصد خواهد رسید و این در حالی است که سهم فعلی پنل های اولد چینی در بازار فقط ۷ درصد است. با این وجود انتظار می رود سهم بازار شرکت های کره ای تولیدکننده پنل  اولد تا پنج سال آینده به حدود ۶۳ درصد کاهش یابد. 

لازم به ذکر است که سهم بازار پنل های اولد تولیدشده توسط کمپانی های کر ه ای در سال ۲۰۱۷ معادل ۹۱درصد است.  افزون بر این،  انتظار می رود سهم بازار پنل  اولد شرکت سامسونگ در بازه زمانی مورد اشاره ۳۵ درصد کاهش داشته باشد.

بر اساس خبرهای تکمیلی، پیش بینی شده است ظرفیت تولید پنل  اولد تا سال ۲۰۲۲ معادل ۲۶۰ درصد افزایش کلی خواهد داشت و بدین ترتیب در سال مورد اشاره حدود ۳۱,۸۶۵,۰۰۰ متر مربع پنل اولد تولید خواهد شد. برای مقایسه باید اشاره کنیم که در حال حاضر مساحت کلی پنل های اولد تولیدشده،  ۸,۸۲۵,۰۰۰ متر مربع است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی