یکشنبه, 10 ارديبهشت 1396 - 14:30

کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد توسعه و جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت برگزار شد

کنفرانس ملی فرهنگ  سازمانی با رویکرد توسعه و جایزه مسئولیت  اجتماعی، با حضور دکتر سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی  اتمی  ایران، اندیشمندان، صاحبنظران، استادان و علاقمندان، به همت انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم برگزار شد.

در این کنفرانس کارگاه های آموزشی، سخنرانی و پنل های تخصصی و علمی در خصوص حوزه های فرهنگ سازمانی و مسئولیت اجتماعی و  با حضور پژوهشگران  و اندیشمندان مطرح در این عرصه برگزار شد.

از آن جمله می توان به سخنرانی دکتر ناصر میرسپاسی در خصوص مدیریت راهبردی فرهنگ سازمانی، دکتر کزازی در خصوص منش و فرهنگ ایرانی در مدیریت اقتضائی، دکتر فیروزه خلعتبری در خصوص مسئولیت اجتماعی نگاهی نو از منظر توسعه پایدار، دکتر علی صفدری در زمینه هم اندیشی در خصوص نقشه راه ارتقاء فرهنگ سازمانی در نظام اداری کشور،  دکتر منوچهر منطقی در مورد نقش فرهنگ سازمانی در سازمان های با فناوری پیشرفته، دکتر عباسعلی حاجی کریمی در زمینه یادگیری سازمانی و نقش آن در بهبود فرهنگ، دکتر سید احمد طباطبایی در مورد موبینگ و فرهنگ سازمانی، جناب آقای دکتر ایرج سلطانی در مورد نقش اخلاق در بهبود فرهنگ سازمانی، پروفسور بیژن خرم در خصوص نقش فرهنگ در مدیریت فرا صنعتی و دکتر محسن قدمی در مورد مدیریت فرهنگی اشاره کرد.

همچنین پنل های تخصصی با حضور پژوهشگرانی مانند دکتر نوید ادهم، دکتر آذر صائمیان، دکتر اباصلت خراسانی، دکتر عباس سقایی، دکتر مسعود طالبیان و دکتر علی شاه حسینی برگزار شد.

در روز اول کنفرانس نیز که به برگزاری چند کارگاه آموزشی اختصاص یافت پنلی در خصوص فرهنگ سازمانی با مطالعه موردی بانک پاسارگاد با سخنرانی کلیدی دکتر مجید قاسمی مدیرعامل این بانک برگزار شد.

در ادامه دکتر محسن قدمی و دکتر آذر صائمیان در مورد مربیگری و نقش آن در توسعه فرهنگی و  دکتر عباس سقایی در خصوص توسعه فرهنگ تعالی سازمانی از طریق ارزیابی واحدهای کار سخنانی را ایراد کردند. در این مراسم نخستین دوره جایزه مسئولیت  اجتماعی مدیریت نیز همزمان با این کنفرانس برگزار شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی