سه شنبه, 24 اسفند 1395 - 14:45

حضور بانوان آبفای گیلان در نخستین کنگره ملی زنان موفق ایران و دومین همایش ملی بانوان فرهیخته

رشت- مهناز نوبری: در نخستین کنگره ملی زنان موفق ایران و دومین همایش ملی بانوان فرهیخته وزارت نیرو جمعی از بانوان این شرکت حضور یافتند. نخستین کنگره ملی زنان موفق ایران 16 اسفندماه در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران با هدف بهره مندی جامعه از سرمایه انسانی بانوان توانمند در فرآیند توسعه پایدار و افزایش حضور آنان در مناصب مدیریتی و سیاسی کشور برگزار شد.

در این کنگره که با حضور وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزیر، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین نماینده سازمان یونسکو افتتاح شد بیش از 1000 نفر از بانوان توانمند کشور از 31 استان حضور داشتند و از آبفای گیلان سیده ضحی حجازی مدیر دفتر کنترل کیفی، مارال محبوب خانواده مدیر دفتر فنی و لیلا علیزاده مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده آبفای گیلان نیز حضور داشتند.

همچنین در همایش ملی بانوان فرهیخته صنعت آب و برق که به همت دفتر امور زنان و خانواده وزارت نیرو با حضور قائم مقام وزیر نیرو افتتاح شد طی روزهای 16 و 17 اسفندماه محورهایی همچون شاخص ها و معیارهای فرهیختگی زنان، زن، فعالیت های دانشی، ابداع و نوآوری، زنان و رسانه های نوین، تهدیدها و فرصت ها، مدیریت مصرف، اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار مورد بحث قرار گرفت.

در این همایش نیز که با حضور جمع کثیری از بانوان صنعت آب و برق کشور برگزار شد دکتر سیده ضحی حجازی مدیر دفتر کنترل کیفیت و بهداشت، دکتر مریم صفاری رئیس گروه تحول اداری و دکتر مریم وزیری کارشناس مسئول آزمایشگاه ریز آلاینده آبفای گیلان حضور داشتند.

گفتنی است حضور بانوان آبفای گیلان در کنگره ملی زنان موفق ایران و دومین همایش بین المللی بانوان فرهیخته صنعت آب و برق با حمایت مدیرعامل این شرکت بوده که حاکی از نگاه ویژه مهندس حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان به توانمندی بانوان صنعت می باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی