سه شنبه, 19 آبان 1394 - 06:10

جدیدترین آمار فروش خودرو با وام 25 میلیونی

پرداخت وام 25 میلیون تومانی فروش خودرو از صبح دیروز آغاز شده است. به گزارش ایسنا، در این طرح تسهیلات 25میلیون تومانی خرید خودرو با بهره 16 درصدی و بازپرداخت عمدتا چهار ساله پرداخت می‌شود. در این زمینه معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا درباره واکنش مصرف‌کنندگان به آغاز پرداخت این تسهیلات می‌گوید: از صبح دیروز تاکنون از 2000 نفر از متقاضیان خرید خودرو با استفاده از تسهیلات 25 میلیون تومانی، ثبت‌نام صورت گرفته است.

رضا تقی‌زاده با بیان اینکه 70 درصد خودروهای فروخته شده تاکنون مربوط به پراید و تیبا بوده است، خاطرنشان کرد: 20 درصد ثبت‌نام نیز مربوط به تندر 90 و پارس تندر، 5 درصد وانت زامیاد و مابقی، سایر محصولات بوده است. وی ادامه داد: طبق توافق صورت گرفته با بانک‌های عامل، برای تضمین بازپرداخت اقساط تسهیلات، چک از خریداران اخذ می‌شود و نیازی به حضور شخص ثالث به‌عنوان ضامن نیست.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا افزود: البته پیش‌ از ثبت‌نام از متقاضیان، نمایندگی‌های فروش به‌صورت آنلاین اقدام به اعتبارسنجی از مشتریان از طریق شرکت اعتبارسنجی مرتبط با بانک مرکزی می‌کنند به‌گونه‌ای که اعتبار افرادی که چک برگشتی داشته یا دارای اقساط تسهیلات معوق در سیستم بانکی هستند، رد شده و نمی‌توانند از تسهیلات 25میلیون تومانی استفاده کنند.

وی در پاسخ به اینکه بازپرداخت تسهیلات 25میلیون تومانی چند ساله خواهد بود، تصریح کرد: در این طرح تا سقف حداکثر هفت سال امکان بازپرداخت وجود دارد به‌گونه‌ای که در صورت ارائه 84 فقره چک از سوی مشتریان، بازپرداخت تسهیلات هفت ساله خواهد بود. با این حال به دلیل ممکن نبودن این موضوع، به‌طورکلی تسهیلات چهار ساله پرداخت می‌شود.

مصطفی جعفری، مدیر فروش کرمان‌موتور نیز در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به اینکه میزان استقبال مردم از شرایط جدید فروش خودرو چگونه بوده است؟ می‌گوید: میزان مراجعه مردم به نمایندگی‌ها از انتظارات بیشتر بوده است. البته هنوز ابتدای پرداخت وام بوده و فضا هیجانی است. مردم در مرحله پرسش و بررسی شرایط هستند. به گزارش ایسنا، در این زمینه پیگیری از گروه صنعتی ایران خودرو درباره وضعیت فروش این شرکت در طرح تسهیلات 25 میلیون تومانی ادامه دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی