پنج شنبه, 28 بهمن 1395 - 10:30

افتتاح بیست و هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی / حضور هنرمندان 31 استان کشور

بیست و هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی امروز پنجشنبه 28 بهمن ماه افتتاح می شود و تا یکم اسفند ماه در سالن های شماره 10 و 11 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ساعت 8:30 تا 16 ادامه خواهد داشت.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه نیز ساعت 10:30 امروز با حضور احمدی پور، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی،  رئیس اتحادیه صنایع دستی در آسیا و اقیانوسیه، دکتر بهمن نامورمطلق، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور و جمعی از مدیران و هنرمندان کشوری در محل نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود.

به گزارش «فرصت امروز» و به از نقل روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی کشور، پویا محمودیان، مدیرکل دفتر صادرات در این ارتباط گفت: در این نمایشگاه که با وسعت 2400متر مربع در اختیار استان ها قرار گرفته است، هنرمندان و تولیدکنندگان از 31 استان کشور مشارکت دارند.در این نمایشگاه 174 مترمربع فضای رایگان از سوی معاونت صنایع دستی کشور در اختیار هنرمندان استان های محروم کشور قرار داده شده است.

وی در ادامه اضافه کرد: بخش های بازرگانی مشارکت کننده این نمایشگاه ها، واحدهای صنفی، فروشگاه های اینترنتی، صادرکنندگان و انجمن بانوان است و بالاترین مشارکت مربوط به استان های اصفهان و تهران (هر کدام بیش از 25 غرفه) است. شش چادر عشایری نیز در محوطه نمایشگاه حضور دارند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدیدعضویت در خبرنامه فرصت امروز

با عضویت در این خبرنامه از آخرین مطالب روزنامه مطلع خواهید شد.

Please wait

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی